Wtorek, 22 września 2020. Imieniny Maury, Milany, Tomasza

Z Owsiakiem grali również w Rączkach

2014-01-15 11:28:33 (ost. akt: 2014-01-15 10:37:29)

Autor zdjęcia: szkoła

W Szkole Podstawowej w Rączkach również przeprowadziliśmy zbiórkę pieniędzy na 22 finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

Samorząd Uczniowski zorganizował loterię fantową, a opiekun SKO - słodki bufet. Nie zabrakło też pysznych gofrów, które przez kilka godzin dzielnie wypiekały panie z obsługi.

W trakcie zbiórki (cały dochód trafi do organizatorów akcji WOŚP) trwał koncert życzeń. Podczas koncertu każdy mógł zadedykować ulubioną piosenkę komuś bliskiemu swojemu sercu.

Ale to jeszcze nie wszystko co wydarzyło się w ten piątek. Samorząd Uczniowski ogłosił ten dzień - Dniem Czerwonym, tzn. że każdy powinien założyć na siebie coś czerwonego. Nie zabrakło więc bluzek, koszulek, chustek, spinek we włosach, a nawet butów w kolorze serca. Chcieliśmy tym samym zjednoczyć się ze wszystkimi, którzy potrzebują serca dosłownie i w przenośni.

Mamy nadzieję, że w naszej puszce zebraliśmy dużo pieniążków i tym samym przyczyniliśmy się do poprawy zdrowia potrzebujących dzieci i osób starszych.

W imieniu swoim i SU dziękuję Rodzicom naszych uczniów, że wsparli naszą akcję poprzez swoje dzieci nie żałując “złotówek” wrzuconych do puszki WOŚP.

opiekun SU w Szkole Podstawowej w Rączkach
Justyna Reisenberg

Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (2) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

 1. Dyrygent #1297595 | 178.182.*.* 16 sty 2014 12:07

  Nie od dziś wiadomo że orkiestra najlepiej gra na ludzkich uczuciach,to wrażliwa nuta która na każdym odciśnie sie,,najlepszym przykładem tego jest niepełnosprawny chłopiec którym posłużył się ten owsik.

  Ocena komentarza: poniżej poziomu (-1) ! - + odpowiedz na ten komentarz

 2. OOOOOOO! WSIOK! #1297267 | 46.204.*.* 15 sty 2014 22:50

  Rupta se co chceta se.

  ! - + odpowiedz na ten komentarz

Zagraj w GRY.wm.pl

 • Goodgame Empire
 • Goodgame Big Farm
 • Goodgame Poker
 • Shadow Kings - The Dark Ages