Koszykarki Dwójki Nidzica walczą w półfinałach Mistrzostw Polski

2014-05-09 21:47:45(ost. akt: 2014-05-09 22:04:12)

W dniach 9-11 maja podopieczne Stanisława Kozińskiego koszykarki Dwójki Nidzica walczą w Krakowie o awans do finałów Mistrzostw Polski.
W Krakowie rozgrywają swoje mecze półfinałowe koszykarki nidzickiej Dwójki w kategorii U-16

Pierwszy dzień turnieju nie był pomyślny dla naszych zawodniczek, które uległy Widzewowi Łódź 54:63 (20:20, 5:18, 17:5, 12:20)

Po remisowej I kwarcie w drugiej niepodzielnie na parkiecie panowały koszykarki z Łodzi. W III kwarcie role się odwróciły i nasz zespół dogonił rywalki. W ostatniej podopieczne Stanisława Kozińskiego opadły nieco z sił i w końcówce spotkania przegrały ten mecz.

Najwięcej punktów dla naszego zespołu zdobyła kapitan zespołu Kamila Płatek

Następne mecze nasze zawodniczki rozegrają w sobotę z JAS-FBG Sosnowiec oraz w niedzielę z gospodarzem turnieju krakowską Wisłą.

Do Finału awansują 2 najlepsze zespoły z tego turnieju. Jeszcze nie wszystko jest stracone i z całą pewnością nasze dziewczęta pokażą jeszcze na co je stać. Powodzenia, trzymamy kciuki