Start Nidzica przegrywa w Wielbarku

2014-06-22 19:37:51(ost. akt: 2014-06-22 19:53:09)

W niedzielę (22 czerwca) w meczu 29 kolejki piłkarskiej IV ligi Start Nidzica wysoko przegrał w Wielbarku z miejscową Omulwią 0:5 (0:0)
Start Nidzica w swoim ostatnim wyjazdowym spotkaniu przegrał w Wielbarku z Omulwią 0:5.

Pierwsza połowa to wyrównany mecz obydwóch drużyn. Nic nie zapowiadało że w drugiej odsłonie aż tak wiele na boisku się zmieni.

Niestety już w 55 min. gospodarze wychodzą na prowadzenie wśród których prym wiedzie czołowy ich zawodnik Damian Kujtkowski. Gospodarze swoją grę konstruowali głównie skrzydłami z czym problem mieli nasi obrońcy.

Przy stanie 1:0 dla gospodarzy kontuzji nabawił się nasz bramkarz Damian Dąbrowski, który przy jednej z interwencji uderzony został w twarz i musiał opuścić plac gry po czym odwieziony został do szpitala.

Zastąpił go rezerwowy w naszej ekipie Dawid Adamkowski. Mimo puszczenia kolejnych 4 goli Dawid rozegrał dobry mecz, lecz przy zdecydowanej przewadze Omulwi nie wiele mógł zrobić.

Start Nidzica rozegrał słabe spotkanie, o ile w pierwszej połowie starczyło sił naszym zawodnikom na w miarę poprawną grę z wyżej notowanym rywalem , o tyle w drugiej połowie gra w wykonaniu Startu zupełnie siadła. Słabo zagrała obrona, dużo było błędów w naszym zespole i zasłużone zwycięstwo Omulwi w tym spotkaniu.

Następny i zarazem pożegnalny swój mecz w IV lidze nasi piłkarze rozegrają za tydzień na własnym stadionie z Zatoką Braniewo.