Juniorzy Startu pokonali trampkarzy

2014-08-06 12:21:21(ost. akt: 2014-08-06 12:24:14)

Autor zdjęcia: MKS Start Nidzica

Juniorzy Młodsi Nidzickiego Startu pokonali dziś (6 sierpnia) 3:2 drużynę Trampkarzy Startu.
Przebieg meczu kontrowali Juniorzy. Wynik spotkania w 20 minucie otworzył Mateusz Cieślak, który wykorzystał dobre prostopadłe podanie Jakuba Wenty.

Kolejną bramkę zdobył w 30 minucie Alan Piotrowski także po prostopadły podaniu Kuby. Do przerwy było, więc 2:0.

W przerwie meczu do drużyny Trampkarzy dołączył Jakub Wenta. I tam także zaliczył dwie szybkie asysty.

Bramki zdobyli Sebastian Kwestarz i Kamil Kozicki. Start jednak wyszedł na prowadzenie w 50 minucie za sprawę Alana Piotrowskiego, który wykorzystał podanie Mateusza Rogozińskiego.

Juniorzy Młodsi Startu mogli zdobyć więcej bramek, lecz nie potrafili wykorzystać dobrych sytuacji. Wynik końcowy to 3:2.