Zakończył się turniej Tenisa Ziemnego

2014-08-31 23:12:42(ost. akt: 2014-09-01 15:51:08)

Na Orliku przy ZS nr 1 zakończył się turniej Tenisa Ziemnego o puchar dyrektora ZOOiS.
Trwający blisko miesiąc czasu, odbywający się w każdy sierpniowy weekend turniej Tenisa Ziemnego o puchar dyrektora ZOOiS dobiegł końca.

W minioną sobotę i niedzielę rozegrane pojedynki finałowe. W kategorii do 16 lat zwyciężył Dominik Pyracki który wygrał z Mateuszem Cieślakiem 2:0, trzecie miejsce zajął Kamil Kowalski. W kategorii powyżej 16 lat rządzili niepodzielnie bracia Zakrzewscy i tak tryumf odniósł Jakub Zakrzewski który pokonał swego brata Mateusza 2:1, na trzecim miejscu uplasował się Kamil Olszewski.

Rozegrano również pokazowy mecz w którym zwycięzca z przed roku Michał Zakrzewski przegrał z tegorocznym zwycięzcą Jakubem Zakrzewskim 1:2.

Odbyły się również pokazowe zawody w BOULE w których zwyciężyli Wiktoria Wadecka i Patryk Kozicki.