Porażki Juniorów Młodszych i Trampkarzy Startu Nidzica

2014-09-14 11:42:56(ost. akt: 2014-09-14 11:58:09)

W sobotę (13 września) kolejne ligowe spotkania rozgrywali Juniorzy Młodsi i Trampkarze nidzickiego Startu
Zarówno Juniorzy Młodsi jak i Trampkarze Startu grali na wyjeździe w Iławie przeciwko miejscowym zespołom ITR Jeziorak Iława.

Podopieczni Rafała Bróździńskiego Juniorzy Młodsi przegrali z ITR Jeziorak Iława 0:3 (0:2). Przy pierwszej w miarę wyrównanej połowie zawodnicy obydwóch drużyn mieli dobre okazje do zdobycia goli lecz ich nie wykorzystali. Jedyny gol w tej części gry zdobyli gospodarze w samej końcówce. Napastnik gospodarzy wymanewrował naszych obrońców i płaskim strzałem po ziemi zdobył prowadzenie.

W drugiej połowie gra nieco zaostrzyła się i arbiter karał żółtymi kartonikami zawodników. Po kwadransie gry ITR Iława zdobywa drugiego gola w zamieszaniu podbramkowym. Pięć minut później było już po meczu kolejny ładny strzał z ponad 25 m. gospodarzy i gol na 3:0 dla miejscowej drużyny.

Wynik do końca spotkania nie uległ już zmianie. Start Nidzica rozegrał słaby mecz i zajmuje środkowe miejsce w ligowej tabeli. Już w środę następny mecz Juniorów, tym razem w Nidzicy a rywalem będzie Tęcza Miłomłyn.

Porażki doznali również Trampkarze Startu Nidzica. Podopieczni Michała Leszczyńskiego przegrali jeszcze wyżej z ITR Jeziorak Iława bo aż 0:5.