Piątek, 30 października 2020. Imieniny Augustyny, Łukasza, Urbana

Zobacz kto zajmie miejsca w Radzie Powiatu

2014-11-17 19:15:06 (ost. akt: 2014-11-17 19:44:36)

Mamy nieoficjalne wyniki. Wiemy, kto zostanie radnym powiatowym w kadencji 2014-2018.

KWW Razem dla Powiatu Nidzickiego
Lech Brzozowski
Grzegorz Napiwodzki
Robert Radzymiński
Janusz Kwiatek
Jacek Kosmala (następny pod względem ilości głosów jest Waldemar Słupski)

KW PSL
Leszek Śpiewak
Marek Borowy
Henryk Klimaszewski

KW Prawo i Sprawiedliwość
Stanisław Paliński
Andrzej Bróździński
Ewa Krzyżewska

KWW Przymierze Samorządowe 2014
Krzysztof Skurczyński
Paweł Bukowski

KKW SLD Lewica Razem
Ryszard Kumelski

KW Platforma Obywatelska RP
Elżbieta Góralska


Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (450) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

 1. NI #1581293 | 109.241.*.* 27 lis 2014 20:19

  Jak ma być po nowemu Panie Kosmala to żaden karierowicz Rabczynski Grudkowski Kieszkowski Danelczyk, nie powinni pełnić żadnych funkcji przewodniczących rady czy komisji .

  Ocena komentarza: warty uwagi (14) ! - + odpowiedz na ten komentarz

 2. komentator #1579706 | 164.126.*.* 27 lis 2014 09:34

  Po pierwsze: Aby mogły nastąpić zmiany w naszej gminie musi nastąpić wymiana kierowników wydziałów i placówek ponieważ obecni są przedłużeniem ramienia poprzedniego burmistrza i nie są w stanie wygenerować z siebie nic nowego i kreatywnego ! po drugie: Nie znajduje podstaw do tego aby móc stwierdzić ,że Burmistrz Szypulski zostawił po sobie jakikolwiek pozytywny dorobek, moim zdaniem pozostawia po sobie jedynie ugór na którym wszystko trzeba zaczynać od nowa, nawet oświata, którą się tak chwalił znajduję się w stanie agonalnym patrząc na nią zarówno z punktu widzenia nauczyciela jak i ucznia czy rodzica. Podsumowując: Aby nowy Burmistrz mógł dokonać daleko idących zmian (nie kosmetycznych) potrzeba możliwie szybkich zmian na stanowiskach kierowniczych.Nidzica potrzebuje kreatywnych ludzi z wizją ,mających pomysł na swoje działanie . Inaczej wszystkie pozytywne działania nowego Burmistrza zostaną zmarnowane a 4615 mieszkańców gminy Nidzica straci jakąkolwiek nadzieję na lepsze życie.

  Ocena komentarza: warty uwagi (3) ! - + odpowiedz na ten komentarz pokaż odpowiedzi (3)

  1. :P #1579187 | 83.6.*.* 26 lis 2014 22:36

   !. Dlatego że nie musiało być - widać prawo na to pozwala , a prokurator interesuje sie przypadkami jego łamania , jak to miało miejsce w ZBM ( coś jest na rzeczy ponieważ , nie odrzucił zawiadomienia a prowadzi sprawę) Karani pracownicy pracują w wielu nidzickich firmach - nie każdego skazanego należy zepchnąc na margines - czasem warto dać drugą szanse. Od Przedsiębiorców sie Pan odczep - pracują ryzykując wielokrotnie swoim majątkiem , a odpowiadają za funkcjonowanie wielu rodzin. Co do zmian - będzie dobrze jak nowa ekipa zacznie swoimi się obstawiać ? :). Dobrze że ludzie zaczęli interesować się życiem Nidzicy , może P.Jacek Kosmala nie marnując dorobku POPRZEDNIKÓW !! - rozwinie bardziej to miasto , z tym , że mierzmy zamiary na siły hameryki tu nie będzie i nie oczekujmy gruszek na wierzbie. Takie miasto jak nasze zawsze będzie miastem szfagów , tu wszyscy się znamy , przyjaźnimy itp. ważne żeby wspólnie iść do przodu. Wg wyborców nie wszyscy byli źli - wiele osób zostało radnymi - dla mnie i tak dopóki nie będzie 90% :) frekwencji to ta demokracja będzie marna :)

   Ocena komentarza: poniżej poziomu (-5) ! - + odpowiedz na ten komentarz

  2. OBY NADZIEJA #1578258 | 109.241.*.* 26 lis 2014 18:40

   Nadziejo owoc nieuczciwośći cwaniactwa ,wykorzystania innych został zasiany i istnieje i tak nie powinno być a jest i było.Jak odbierać że lichy dyrektor szkoły mający problemy z kadrą otrzymuje mianowanie na kolejnych pięć lat,jak to że kolejny dyrektor który prowadził bardzo dobrze szkołe odchodzi nie otrzymuje mianowania ,jak może być ze kolejny dyrektor innej placówki otrzymuje powołanie dlaczego w NOK nie było konkursu dlaczego nie było konkursu w PUGK .Ktoś coś próbuje udowodnić że w zlikwidowanej spółce nie zgadza się kasa ,a gdzie były kontrole tej spółki przez ostatnich pięć lat wedle dokumentów wszystko było ok prezes otrzymywał premie itd , pracownik czyni przekręty jest karany przez sąd a gdzie był jego przełożony jakie były konsekwencje za brak prawidłowego nadzoru .Karany pracownik pracuje do dziś.Sukcesy polskich przedsiębiorców są dla Polaków ciemna stroną życia i prawda bo przynajmniej w Nidzicy przedsiębiorca myśli o sobie dlaczego w Nidzicy jest biedne społeczenstwo bo nie mają pracy lub bardzo mało zarabiają ,na zachodzie tam dokąd dążył Polak jest tak że przedsiębiorca dba o pracownika nie ma takiej zawiśći .Ludzie w Nidzicy mają racje bo nie mogą patrzyć mają tego dość jaka panuje klika jak zdobywa się prace jak jedna pani potrafiła upychać w pracy znajomych i synów.Zasada kto nie ze mną ten przeciwko mnie przykład ostatnich list wyborczych i przyznawanych nagród.Ludzie liczą na zmiany one już są ale jeszcze muszą być kolejne poniedziałek najbliższy a pózniej kolejny rok przyniosą korzystne zmiany.

   Ocena komentarza: warty uwagi (8) ! - + odpowiedz na ten komentarz pokaż odpowiedzi (4)

   1. nadzieja #1578064 | 88.156.*.* 26 lis 2014 17:21

    Myślę że w Nidzicy kto by nie był burmistrzem starostą dyrektorem kierownikiem przedsiębiorcą prezesem to i tak będzie źle bo duży procent społeczeństwa zionie nienawiścią rozlewa żółć jad A nie daj panie jak się komuś powodzi to na pewno kradnie ma układy albo rodzina z kimś ważnym My sami powinniśmy zacząć zmiany od siebie Zmienić swoją mentalność Ktoś kiedyś powiedział "Mimo wielu lat wolnego rynku, otwartych granic, poznawania świata nie udało się Polakom pozbyć destruktywnej, antyrozwojowej mentalności, każącej uznawać za podejrzany, wątpliwy czy gorszy każdy przejaw przedsiębiorczości, każdą oznakę finansowego sukcesu. Sukcesy polskich przedsiębiorców są dla Polaków ciemną stroną życia, zarabianie pieniędzy - brudną koniecznością, niespełnialnym marzeniem, które sprowadzamy do wstydliwej potrzeby fizjologicznej. Z jednej strony śnimy o bogactwie. Z drugiej - jest dla nas owocem oszustwa, nieuczciwości, cwaniactwa, wykorzystania innych, wręcz zbrodnią”

    Ocena komentarza: warty uwagi (10) ! - + odpowiedz na ten komentarz

   Pokaż wszystkie komentarze (450)

   Zagraj w GRY.wm.pl

   • Goodgame Empire
   • Goodgame Big Farm
   • Goodgame Poker
   • Shadow Kings - The Dark Ages