KOSZYKÓWKA. Pewne zwycięstwo Nidziczanek

2015-03-23 15:45:46(ost. akt: 2015-03-23 21:17:37)
W niedzielę w Kartuzach podopieczne duetu trenerskiego Stanisława Kozińskiego i Weroniki Płatek wygrały 73:62 z drużyną UKS Trops Kartuzy.
(I kw- 22:16, II kw-29:8, III kw-14:22, IV kw- 8:16)

Od początku meczu nasze dziewczęta miały pewną przewagę. Drużyna Kartuz bardzo dobrze ustawiona w obronie strefowej pozwoliła nam na udoskonalanie "rozbijania strefy". Doskonale wychodziło to w II kwarcie- o czym świadczy wynik- 29:8 jak i fakt 7 trafionych rzutów za 3 pkt.

Pierwsza połowa meczu dała nam bezpieczną przewagę, która z kolei pozwoliła na przećwiczenie wielu wariantów ustawienia naszych zawodniczek, jak również dała możliwość zagrania wszystkim. Jest to dla nas ważne, przed nami ćwierćfinały Mistrzostw Polski ,a żaden trening nie da tyle co sytuacje meczowe.

Dziewczyny zagrały dobre spotkanie zarówno w ataku jak i w obronie, ich forma meczowa z meczu na mecz jest coraz lepsza. Przed nami mecz ważny z punktu widzenia ambicji. W poniedziałek 30 marca o godzinie 16 w nidzickiej hali widowiskowo-sportowej będziemy walczyć o I miejsce w tabeli. Zapraszamy i prosimy o wsparcie. WP

Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste.