Drużyna z Nidzicy najlepsza w Olsztynie

2015-05-16 10:00:00(ost. akt: 2015-05-15 16:02:48)
Zwycięzcy turnieju z Nidzicy

Autor zdjęcia: KWP

14 maja w finale Wojewódzkiego Warmińsko-Mazurskiego Turnieju Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym pierwsze miejsce zajęła drużyna z ZS nr 3 w Nidzicy.
Zwycięską drużynę tworzą dwie zawodniczki i dwóch zawodników, którzy pod opieką Jacka Gnidzińskiego pokonali rywali. To oni będą reprezentować nasze województwo na finale ogólnopolskim.

II miejsce zajęła drużyna ze Szkoły Podstawowej nr 7 w Olsztynie. Oprócz drugiego miejsca drużyny jedna z jej zawodniczek - Dominika Romanow z klasy V a zdobyła jeszcze dwa puchary. Najlepiej w województwie napisała test z przepisów prawa o ruchu drogowym oraz najlepiej poradziła sobie w miasteczku ruchu drogowego.

III miejsce zajęli reprezentanci Szkoły Podstawowej we Franknowie. Pokazali prawdziwego ducha walki, dobrze się przy tym bawiąc i byli bardzo szczęśliwi odbierając puchary i nagrody.

Warto dodać, że uczniowie wszystkich szkół podstawowych biorący udział w turnieju świetnie radzili sobie z konkurencjami. Wszystkim zawodnikom należą się gratulacje, bo oprócz ducha walki zaprezentowali duże umiejętności znajomości ruchu drogowego oraz jazdy rowerem.

Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste.