UKS Jedynka I Nidzica nie zwalnia tempa

2015-10-07 12:00:35(ost. akt: 2015-10-07 10:27:05)

Autor zdjęcia: marcin kosobucki

Drużyna UKS "Jedynka" I Nidzica rozegrała dziś (6 października) kolejny turniej fazy pierwszej w rozgrywkach Orlik o Mistrzostwo Woj. Warmińsko - Mazurskiego. Wtorkowe popołudnie dostarczyło przybyłym kibicom niesamowitych wrażeń.
Na początek rywal "zza miedzy" UKS-AP Działdowo. Bardzo szybko strzelone cztery bramki przez nas zespół praktycznie roztrzygnęły pierwszy mecz. Do przerwy 5:0 i zupełna dominacja Nidzicy, Po przerwie gra nieco sie wyrównała, goście ambitnie walczyli do końca, jednak to my dołożyliśmy kolejne dwie bramki. Ostatecznie UKS Jedynka pokonała gości 7:0
Strzelcy bramek w pierwszym spotkaniu:
Kobus Dominik - 3,
Baranowski Piotr - 1,
Popławski Miłosz - 1,
Tobojka Maciej - 1,
Śpiewak Dominik - 1.
Kolejny mecz turnieju - walka o drugą lokatę w grupie i prawo gry o wyższe cele, Don Bosco II Ostróda - UKS AP Działdowo. Mecz od początku bardzo wyrównany, jednakże zwycięsko w tej potyczce wyszła drużyna z Ostródy zwyciężając 2:1.
Ostatni mecz to popis strzelecki naszej drużyny. Od początku spotkania, do ostatniego gwizdka to Nidzica wyraźnie dominowała nad młodszym i mniej doświadczonym przeciwnikiem. Pierwsza połowa kończy sie wynikiem 9:0. W drugiej połowie nadal stwarzamy sobie sytuacje strzeleckie, co owocuje kolejnymi sześcioma bramkami. Na szczególną uwagę zasługują piękne asysty Maćka Tobojka i Dominika Kobus. Łupem bramkowym w tym spotkaniu podzielili się: