Zmagania ligowe UKS Jedynka II Nidzica

2015-10-11 11:02:54(ost. akt: 2015-10-11 12:07:58)

Autor zdjęcia: marcin kosobucki

Kolejny turniej, w ramach rozgrywek Orlik, drużyna UKS Jedynka II Nidzica grała w Miłomłynie.
Zmagań ligowych tym razem nie można zaliczyć do udanych. Pierwszy mecz graliśmy z gospodarzami. Szybko strzelone dwie bramki (Hubert Wojtkiewicz i Bartosz Grzebski) nieco uśpiły czujność naszych piłkarzy. Odpowiedź Tęczy Miłomłyn była natychmiastowa. Dwukrotne zamieszanie podbramkowe i przeciwnik zdobywa dwie bramki. Przed przerwa Nidzica dostaje kolejny cios i 3:2 dla przeciwnika. Mimo bardzo ambitnej walki, w drugiej połowie wynik nie ulega zmianie. Kolejny mecz z Polonią Iłowo zakończył sie remisem 1:1. Polonia obejmuje prowadzenie i Nidzica znów musi gonić wynik. Znakomitych sytuacji nie wykorzystuje Hubert Wojtkiewicz. Przesunięty do przodu Dawid Szczepkowski co rusz nęka przeciwnika groźnymi akcjami, gdzie jeden z Jego strzałów znajduje drogę do bramki przeciwnika.

UKS Jedynka II Nidzica: Kacper Demski, Hubert Śliwka, Filip Dąbrowski, Dawid Szczepkowski, Hubert Wojtkiewicz, Aleksander Łochnicki, Bartosz Grzebski, Jakub Domurad, Simeon Grzebski, Mikołaj Maksymiak, Jakub Kacała, Oliwier Gałęziewski, Damian Kleszcz

Ten tekst napisał dziennikarz obywatelski. Więcej tekstów tego autora przeczytacie państwo na jego profilu: kosobucczak