Mistrzostwa Województwa Warmińsko - Mazurskiego Ośrodków Szkolno - Wychowawczych w Miłakowie

2016-03-02 10:00:00(ost. akt: 2016-03-01 13:46:43)

Autor zdjęcia: Ośrodek Szkolno - Wychowawczy im. ks. Jana Twardowskiego

29 lutego uczniowie Ośrodka Szkolno - Wychowawczego im. ks. Jana Twardowskiego z Nidzicy wzięli udział w Mistrzostwach Województwa Warmińsko - Mazurskiego Szkół i Ośrodków Szkolno - Wychowawczych w Tenisa Stołowego w Miłakowie.
W turnieju zmagało się 6 drużyn. W klasyfikacji drużynowej nasza szkoła zajęła III miejsce. Uczeń Robert Erynkfajt, w kategorii grupa starsza chłopców zajął I miejsce, zdobywając tytuł Najlepszego Zawodnika oraz tytuł Mistrza. Robert będzie reprezentował województwo warmińsko - mazurskie na ogólnopolskim Turnieju Tenisa Stołowego ZSS "Sprawni Razem" w Płońsku.

Uczennica Aleksandra Erynkfajt, w kategorii grupa starsza dziewcząt, zajęła II miejsce na podium. Powyższe sukcesy są uwieńczeniem pracy samych uczniów jak również nauczycieli wychowania fizycznego naszej placówki.

Ten tekst napisał dziennikarz obywatelski. Więcej tekstów tego autora przeczytacie państwo na jego profilu: SOSW