Sobota, 21 kwietnia 2018. Imieniny Jarosława, Konrada, Selmy

Odjazdowa Świetlica może przyjechać do twojej wsi. Głosuj na projekt "AŁNY"

2016-04-12 12:00:00 (ost. akt: 2016-04-11 20:30:06)

Autor zdjęcia: www.lyna.beepworld.pl

Wiele miejscowości w naszej okolicy jest ograniczonych w organizacji czasu wolnego dla dzieci. Jest to związane z brakiem lokalu do takich inicjatyw, dlatego nasz projekt skierowany będzie do dzieci w wieku do 13 lat właśnie w takich miejscowościach.

Naszym celem będzie stworzenie w miejscowościach "bezświetlicowych" istnego raju dla dzieci. W ramach realizacji projektu pojedziemy do nich z bogatym pakietem inicjatyw warsztatowych, kulturalnych i ruchowych, które będziemy realizować (bez względu na pogodę) w hali namiotowej, którą będziemy wozić ze sobą.

W czasie tych zajęć zorganizujemy warsztaty rękodzielnicze, które będą miały na celu pobudzenie wyobraźni i kreatywności, a także odkrycie talentów każdego uczestnika zajęć. Dodatkowym atutem będzie możliwość organizacji w czasie wizyty kina pod gwiazdami, dyskoteki dla dzieci i ich rodziców, itp..

Dzieci spędzą czas na integracji podczas tradycyjnych gier w rozmiarze XXL (m.in. chińczyk, warcaby, kręgle) i standart. Dzięki czemu nie tylko wzrośnie aktywność ruchowa dzieci i ich rodziców, ale także poziom integracji pomiędzy młodymi rówieśnikami i wzmocnienie więzi społecznych i wzmocnienie statusu rodziny.

Kliknij w link i oddaj głos: https://todlamniewazne.pl/inicjatywa,919,odjazdowa-swietlica.html

Łyńskie Centrum Rozwoju "AŁNA"
Polub nas na Facebooku:

Źródło: ŁYNA

Zobacz także

Komentarze (2) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

 1. ja #1980026 | 176.221.*.* 21 kwi 2016 23:35

  W kilku miejscowościach gminy Kozłowo istnieją świetlice wiejskie , są wśród nich też budynki specjalnie pobudowane. Godziny pracy tych świetlic na przestrzeni lat są skracane ( kilku lat). wkrótce dzieci będą mogły tylko raz w tygodniu podejść do płotu i popatrzeć przez 10 minut na świetlicę - bo to pozwoli na jeszcze większe oszczędności w kasie gminy. Wstyd. Po co nam objazdowa świetlica , skoro te które mamy stoją puste? Oszczędzają na dzieciach żeby wykarmić wszystkie świnie przy korycie - ale oczywiście tylko te ze swojego stada.

  ! - + odpowiedz na ten komentarz

 2. Maniek #1974630 | 188.146.*.* 12 kwi 2016 19:24

  GŁOSUJCIE!!! Fajny pomysł. I udostępniajcie znajomym.

  Ocena komentarza: warty uwagi (2) ! - + odpowiedz na ten komentarz

Zagraj w GRY.wm.pl

 • Goodgame Empire
 • Goodgame Big Farm
 • Goodgame Poker
 • Shadow Kings - The Dark Ages