Zremisowali z liderem

2016-05-22 16:06:58(ost. akt: 2016-05-22 16:32:57)

W niedzielę (22 maja) w meczu 18 kolejki piłkarskiej Ligi Wojewódzkiej Juniorów Młodszych gr.4 Start Nidzica na własnym stadionie bezbramkowo zremisował z liderem Ossą Biskupiec Pomorski
Juniorzy Młodsi Startu Nidzica w 18 kolejce spotkań podejmowali na własnym stadionie lidera rozgrywek Ossę Biskupiec Pomorski i zremisowali bezbramkowo ten mecz.

Podopieczni Bartosza Kaczmarczyka wystąpili w dzisiejszym spotkaniu w nowych białych strojach ufundowanych przez Marka Wentę właściciela firmy ,,Markbud'' w Nidzicy.

Upalna pogoda sprawiła że dzisiejszy mecz może nie był porywającym widowiskiem ale wiele ciekawego się w nim działo. Mecz był wyrównanym spotkaniem. W 9 minucie Gracjan Szyszkowski z Ossy nie wykorzystuje w polu karnym Startu klarownej sytuacji.

Wysunięty do przodu Kuba Wenta ze Startu Nidzica przestrzela zza linii pola karnego. Dobrze w bramce nidzickiego Startu sprawuje się Tomek Samsel. To on w ładnym stylu broni potężną bombę gości. Tuż przed końcowym gwizdkiem sędziego Kuba Wenta mógł dać prowadzenie dla gospodarzy lecz jego ładne uderzenie z ponad 30 metrów mija o centymetry poprzeczkę bramki gości.

Do przerwy mimo dobrych okazji strzeleckich obydwóch drużyn utrzymał się wynik bezbramkowy. Początek II połowy to przewaga lidera z Biskupca. Kamil Karbowski mimo asysty naszego obrońcy Kacpra Mockiego wychodzi na czystą pozycję i tylko wspaniałej interwencji bramkarza gospodarze zawdzięczają że nie stracili gola.

Z biegiem czasu gra ponownie wyrównuje się. Wśród gospodarzy obserwujemy wiele ofensywnych akcji Kuby Wenty, Maćka Golubińskiego czy też Kamila Kozickiego lecz wynik nie uległ zmianie.

Juniorzy Młodsi Startu Nidzica zremisowali bezbramkowo w meczu 18 kolejki z liderem rozgrywek Ossą Biskupiec Pomorski. Wynik sprawiedliwy odzwierciedlający przebieg wydarzeń na boisku.

Start Nidzica: Samsel - Golubiński - Mocki - Powirski - Borczon - Onyszek - Zakrzewski - Jabłoński - Kozicki - Woźniak - Wenta