Wtorek, 15 października 2019. Imieniny Jadwigi, Leonarda, Teresy

Godziny dzielą nas od poznania zwycięzców!

2016-08-30 12:00:00 (ost. akt: 2016-08-31 20:38:17)

Autor zdjęcia: Archiwum prywatne

Godziny dzielą nas od poznania zwycięzców plebiscytu na Superpsa i Superkota 2016. O tytuł walczą 24 psy i 10 kotów!

Od kilku tygodni liderem wśród psów jest Mamed. I choć na przesłanym przez właścicielkę zdjęciu miał 3 miesiące, na początku sierpnia skończył już rok i waży aż 60 kg. Mamed jest nowofunlandczykiem, czyli psem ratowniczym.

— To zwierzak niezwykle dynamiczny, wesoły i towarzyski. Lubi bawić się gumowymi zabawkami, biega, zakopuje je. Bardzo potrzebuje kontaktu z człowiekiem, nie jest agresywny — zapewnia właścicielka, Joanna Tańska. A jak nastawienie przed końcem konkursu? Spodziewacie się wygranej?

— Cały czas czuwamy, jesteśmy na bieżąco z rankingami, ale jeszcze wszystko może się zmienić. Dyzio depcze Mamedowi po piętach, myślę, że nerwówka zacznie się tuż przed końcem — dodaje kobieta. Wśród kotów łeb w łeb idą Lucjan i Kicia. Różnice między nimi są naprawdę minimalne.

Plebiscyt kończymy 31 sierpnia, więc jeszcze każdy może wygrać. Do tego czasu też można wysłać zdjęcia swoich zwierzaków.

Żeby zgłosić swojego pupila do plebiscytu „Superpies i Superkot 2016”, wystarczy wysłać jego zdjęcie (podpisane imieniem) na adres mailowy: nidzica@gazetaolsztynska.pl W temacie e-maila należy wpisać Superpies i Superkot 2016. W treści prosimy napisać akceptację postanowień regulaminu, numer telefonu do kontaktu, oraz imię, nazwisko właściciela i adres zamieszkania. Prawidłowe zgłoszenie powinno zawierać także zgodę właściciela do wykorzystania przez organizatora zdjęcia psa/kota na potrzeby plebiscytu. Nadesłane zdjęcia zostaną ponumerowane i umieszczone na naszej stronie nidzica.wm.pl Uwaga! Na jednym zdjęciu powinno znajdować się jeden pies lub jeden kot.

Tytuł Superpsa 2016 w danym powiecie otrzyma pies, którego zdjęcie uzyska największą liczbę prawidłowo oddanych głosów. A tytuł Superkota 2016 w danym powiecie otrzyma kot, którego zdjęcie uzyska największą liczbę prawidłowo oddanych głosów. Dodatkowo przyznane zostaną tytuły Superpsa i Superkota „Gazety Olsztyńskiej” i „Dziennika Elbląskiego”. Otrzymają je pies i kot, które uzyskają największą liczbę głosów w regionie. Superpies i Superkot zostaną zaprezentowane w tygodnikach powiatowych, a Superpies i Superkot województwa warmińsko-mazurskiego zostaną zaprezentowani w „Gazecie Olsztyńskiej”. Głosowanie polega na wysyłaniu sms-ów i potrwa do 31 sierpnia 2016 r. do godz. 23.59.REGULAMIN
Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages