Piątek, 14 sierpnia 2020. Imieniny Alfreda, Maksymiliana, Selmy

Auto-Ecole pierwsza na mecie

2016-08-04 16:00:00 (ost. akt: 2016-08-04 18:28:32)

Autor zdjęcia: Zuzanna Leszczyńska

W niedzielę zakończyliśmy plebiscyt na najpopularniejszą szkołę jazdy w powiecie. Zacięta rywalizacja pozwoliła wyłonić ośrodek, który cieszy się ogromnym zaufaniem kursantów. W tym roku na tytuł "Elka na 5 z plusem" zapracowało AUTO-ECOLE Krzysztof Kusik! O recepcie na sukces rozmawiamy z kierownikiem, Arielem Łobejko.

— Prowadziliście przez większość czasu trwania plebiscytu. Czy byliście pewni zwycięstwa?

Wygrana była dla nas dużym zaskoczeniem. To prawda, że przez długi czas utrzymywaliśmy się na pozycji lidera, ale Ośrodek Nauki Jazdy Beaty Szcześniak deptał nam po piętach, więc do końca nie mogliśmy być pewni zwycięstwa. Jesteśmy zadowoleni z wyniku, chcielibyśmy bardzo podziękować wszystkim za oddane głosy, za pozytywną ocenę naszej kilkuletniej przygody z "elką".

— Jesteście najpopularniejszą szkołą jazdy w naszym powiecie. Jaka jest Wasza recepta na sukces?

Pełnią naszego sukcesu jest wysoka zdawalność, a każdy zakończony egzamin jest dla nas motywacją i przekonaniem, że jesteśmy na właściwym miejscu. Wierzymy, że bardzo dobre wyniki są zasługą zaangażowania i umiejętności samych kursantów. Naszym zadaniem jest odpowiednie ich nakierowanie i zmotywowanie.

— Co Was wyróżnia spośród innych ośrodków?

Przede wszystkim trzeba lubić to, co się robi. Pracujemy z pasją, mimo dużej konkurencji na rynku nie możemy narzekać na brak kursantów, cały czas mamy bardzo dużo pracy. Jesteśmy elastyczni, dostosowujemy się indywidualnie do potrzeb każdego kursanta. Pracujemy na samochodzie Grande Punto, przystosowanym do wymogów egzaminacyjnych. Jeździmy po Nidzicy, Olsztynie i Mławie - w zależności od miejsca, gdzie zainteresowani chcieliby zdawać egzamin.

— Jaką ofertę kierujecie do kursantów?

Oprócz standardowego przygotowania do egzaminów na prawo jazdy w zakresie kategorii B, oferujemy kursy doszkalające dla osób, które ukończyły szkolenie, a nie mają jeszcze uprawnień. Jazda odbywa się cały czas z jednym instruktorem, dzięki czemu można lepiej poznać możliwości poszczególnych osób i odpowiednio dostosować do nich lekcje. Pracujemy również w weekendy, dzięki czemu mamy czas nawet dla osób uczących się i pracujących.

— W swojej pracy macie wiele kuriozalnych sytuacji. Czy moglibyście jakąś wymienić?

W naszej elce panuje luźna, wesoła atmosfera, a takich sytuacji jest naprawdę mnóstwo. Chociażby fakt, że początkującym kursantom, częściej paniom mylą się strony prawa-lewa, co powoduje wiele kuriozalnych sytuacji, np. zdarza się, że na rondzie jadą od razu w lewo, czyli pod prąd.


Czytaj e-wydanie
Podziel się informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij
Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie. Pomogę: Igor Hrywna

Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages