Czwartek, 2 lipca 2020. Imieniny Kariny, Serafiny, Urbana

Z notesu strażaka

2016-08-30 20:00:00 (ost. akt: 2016-08-30 09:52:42)
Zdjęcie jest tylko ilustracją do tekstu

Zdjęcie jest tylko ilustracją do tekstu

Autor zdjęcia: Archiwum gazety

Sprawdź jakie działania podejmowali strażacy z powiatu nidzickiego w ostatnich dniach.

Kokon os w Browinie

24 sierpnia o godz. 17:40 zastęp OSP ze Szkotowa wyjechał do kokonu os znajdującego się na poddaszu budynku mieszkalnego w Browinie. Działania ratowników polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia oraz zebraniu kokonu wraz z owadami do worka i w drodze powrotnej wypuszczeniu ich w lesie. Owady stwarzały zagrożenie zdrowia i życia dla starszych mieszkańców.

Pożar kombajnu

26 sierpnia o godz. 19:00 w Szczepkowie Borowym doszło do pożaru kombajnu znajdującego się na skoszonym polu. Na miejscu pracowały zastępy JRG Nidzica i OSP Szczepkowo Borowe. Działania strażaków polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia oraz ugaszeniu palącego się kombajnu.

Pożar samochodu dostawczego

28 sierpnia ok. godz. 4:45 w Smolanach- Żardawach doszło do pożaru samochodu dostawczego. Po dojechaniu zastępu OSP ze Szczepkowa Borowego na miejsce zdarzenia zastano Forda Transita całkowicie objętego płomieniami. Działania zastępu polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia, podaniu jednego prądu wody na palący się samochód gasząc pożar, przeszukaniu wraz z policją spalonego pojazdu i okolicy w celu odnalezienia kierowcy - bezskutecznie.

Kokon szerszeni

28 sierpnia o godz. 18:49 strażacy otrzymali wezwanie do owadów, stwarzających zagrożenie dla małych dzieci. Strażacy po zdjęciu kilku dachówek usunęli kokon szerzeni.


Czytaj e-wydanie
Podziel się informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij
Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie. Pomogę: Igor Hrywna


Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages