środa, 16 stycznia 2019. Imieniny Mascelego, Walerii, Włodzimierza

Plus dla Martyny Klimek, minus dla Aleksandry Lipińskiej

2016-10-13 16:00:00 (ost. akt: 2016-10-18 09:01:21)

Niebawem półmetek kadencji samorządowej. To dobra okazja, by ocenić dotychczasową pracę radnych, wójtów, burmistrzów. Trwa plebiscyt „Tak czy nie dla władzy”, w którym każdy może wyrazić swoje poparcie albo dezaprobatę.

Najwięcej pozytywnych głosów otrzymali dotychczas radni: Alicja Hołubowicz, Agnieszka Tańska, Martyna Klimek. — Jestem tzw. społecznikiem, lubię pomagać innym, czuję się szczęśliwa, że ludzie mnie doceniają, przyznam, że nie spodziewałam się tylu pozytywnych głosów. Jestem zadowolona, że w naszym rejonie wsie zaczęły się rozwijać. W dużej mierze zawdzięczamy ten fakt nowemu funduszowi sołeckiemu. Zakupiliśmy wiele artykułów do świetlic, doposażyliśmy place zabaw. Po latach udało się także wyremontować hydrofornię w Krokowie. Bardzo dobrze układa się również współpraca między radnymi, a gminą — mówiła Alicja Hołubowicz, radna gminy Kozłowo.

Pozytywnie oceniona została także praca radnej miejskiej, Agnieszki Tańskiej. — Trudno jest chwalić się swoimi osiągnięciami. Jestem osobą lubiącą udzielać się społecznie, organizować różne rzeczy, pomagać. Nie jest tak, że robię coś tylko dlatego, że jestem radną, bo radnym się bywa, a człowiekiem się jest. To co robię to zwykłe ludzkie odruchy, jednak byłabym nieszczera, gdybym powiedziała, że wcale nie cieszę się z tego poparcia — mówiła Agnieszka Tańska.

Radnych, prezydentów, burmistrzów, wójtów i starostów można oceniać przyznając im głos na "tak" lub na "nie". Jest to rodzaj podsumowania zbliżającego się półmetka obecnej kadencji władz samorządowych. Każdy może wystawić opinię pozytywną, głosując na tak, lub negatywną głosując na nie.

I przyznamy tytuły najlepiej ocenianych samorządowców. Otrzymają je ci, którzy będą mieli największą różnicę między opiniami negatywnymi i pozytywnymi, oczywiście na korzyść tych pozytywnych. Poprzez głosowanie wybierzecie najlepiej ocenianych radnych gminy, miejskich i powiatowych danego powiatu.

Trzem radnym, którzy otrzymają najwyższe notowania ze wszystkich powiatów dodatkowo przyznany zostanie tytuł najlepiej ocenianych radnych województwa warmińsko-mazurskiego.

Radni wojewódzcy, starostowie, prezydenci, burmistrzowie i wójtowie będą oceniani na poziomie regionalnym. Tu także przyznamy tytuły: najlepiej ocenianego prezydenta, burmistrza, wójta, starosty i radnego wojewódzkiego.

Wyniki ogłosimy na łamach tygodników lokalnych oraz w Gazecie Olsztyńskiej. Plebiscyt „Tak czy nie dla władzy” trwa do 17 października 2016 r. do godz. 23:59. Koszt sms to 2,46 zł z Vat.

Regulamin - KLIKNIJ

Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages