Piątek, 20 lipca 2018. Imieniny Fryderyka, Małgorzaty, Seweryny

Jubileusz Zespołu Szkół nr 2

2016-10-22 16:20:00 (ost. akt: 2016-10-26 10:40:14)

Autor zdjęcia: Halina Rozalska

Dzisiaj (22 października) w drugim dniu obchodów jubileuszu szkoły świętowali przede wszystkim uczniowie. To dla nich zorganizowano wiele atrakcji w szkole. Zamiast lekcji była doskonała zabawa.

Drugi dzień Jubileuszu 55-lecia istnienia Szkoły Podstawowej nr 2 rozpoczął się uroczystą Mszą Świętą w kościele Miłosierdzia Bożego na nidzickim Zatorzu.

W sobotni poranek 22 października zgromadzoną społeczność Dwójki powitał ks. proboszcz Andrzej Midura. Mszę koncelebrował ks. infułat Adolf Setlak, a towarzyszyli mu księżą Tomasz Kociński i Piotr Wiśniewski, absolwenci Jubilatki.

Podczas Mszy dziękczynnej ks. infułat wielokrotnie wspomniał o roli, jaką pełni szkoła w życiu społeczności lokalnej, o obowiązkach i powinnościach uczniów, o trudnej i odpowiedzialnej pracy nauczycieli i wychowawców oraz odpowiedzialnym i świadomym rodzicielstwie.

Nietypowe, bo uczniowie mogli obejrzeć rozgwieżdżone niebo w mobilnym planetarium rozstawionym w szkolnej auli.

Odbyły się również warsztaty beat-box. Uczniowie uczyli się jak naśladować muzykę narządami mowy. I nieźle im się to udawało.

Podczas warsztatów żonglerskich poznawali tajniki tej trudnej sztuki cyrkowej. Można było również wcielić się w DJ, albo wziąć udział w warsztatach tanecznych.

Uczniowie chętnie korzystali z zorganizowanych zajęć. Było dużo śmiechu i dobrej zabawy.Czytaj e-wydanie
Podziel się informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij
Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie. Pomogę: Igor Hrywna
Polub nas na Facebooku:

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages