Niedziela, 27 maja 2018. Imieniny Amandy, Jana, Juliana

Weź udział w konkursie fotograficznym

2016-11-15 16:00:00 (ost. akt: 2016-11-15 11:10:58)

Autor zdjęcia: archiwum

Zapraszamy młodzież w wieku 13-16 lat do udziału w konkursie fotograficznym pn. „PRZECIW PRZEMOCY W DZIEŃ I W NOCY”. Celem konkursu jest wypowiedzenie się przeciwko agresji i przemocy.

Uczestnik może zgłosić maksymalnie 3 zdjęcia w formie cyfrowej.

Karty zgłoszenia i płyty ze zdjęciami należy nadsyłać lub składać osobiście do dnia 18 listopada 2016 r. do godz. 12.00 (decyduje data wpływu) w sekretariacie Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej z siedzibą przy ul. Kolejowej 5 w Nidzicy z dopiskiem: „Przeciw przemocy w dzień i w nocy”.

REGULAMIN KONKURSU ORAZ KARTA ZGŁOSZENIOWA dostępne są na stronie www.mops.nidzica.pl oraz w sekretariacie Ośrodka.

Organizator konkursu uhonoruje laureatów nagrodami rzeczowymi oraz dyplomami- 3 pierwsze miejsca. Dopuszczalne jest przyznawanie nagród i wyróżnień w niniejszym konkursie przez niezależne instytucje (np. szkoły, firmy) i osoby prywatne. O uroczystym wręczeniu nagród Organizator powiadomi laureatów stosownie wcześnie telefonicznie.

Konkurs organizowany jest przez Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Nidzicy w ramach realizacji projektu „Dzieci w Gminie Nidzica przemocy mówią NIE” współfinansowanego ze środków rządowego programu ograniczania przestępczości i aspołecznych zachowań RAZEM BEZPIECZNIEJ im. Władysława Stasiaka na lata 2016-2017.

Czytaj e-wydanie
Podziel się informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij
Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie. Pomogę: Igor Hrywna


Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages