środa, 23 stycznia 2019. Imieniny Fernandy, Jana, Rajmundy

Agnieszka Tańska najlepiej ocenianą radną w województwie

2016-11-03 19:00:00 (ost. akt: 2016-11-03 13:47:24)

Przez kilka ostatnich tygodni w plebiscycie ,,Tak czy nie dla władzy" ocenialiście Państwo dotychczasową pracę radnych, wójtów, burmistrzów. Poprzez głosowanie sms każdy mógł wyrazić swoje poparcie bądź dezaprobatę.

Wśród radnych miejskich najwięcej pozytywnych głosów otrzymali: Agnieszka Tańska, Marcin Paliński, Alicja Hołubowicz. TOP3 radnych powiatowych należy natomiast do: Henryka Klimaszewskiego, Krzysztofa Mariana Skurczyńskiego, Joanny Szczepkowskiej.

Ponadto Agnieszka Tańska otrzymała najwięcej pozytywnych głosów w całym województwie, tym samym zajmując I miejsce w kategorii ,,Radny Miejski"!

— Nie powiem, że to mnie nie cieszy, bo cieszy. To mój debiut w samorządzie, jestem pierwszą kadencję radną. Staram się pomagać ludziom, rozwiązywać ich problemy. Wychodzę z założenia, że jak możemy coś zrobić, to zróbmy. Razem, bo sam radny niewiele zdziała. Dlatego potrzebna jest współpraca, żadnego politykowania — mówiła radna, Agnieszka Tańska.

TOP 3 radni miejscy:
1. Agnieszka Tańska (Nidzica)
2. Marcin Paliński (Nidzica)
3. Alicja Hołubowicz (Kozłowo)

TOP 3 radni powiatowi:
1. Henryk Klimaszewski
2. Krzysztof Marian Skurczyński
3. Joanna Szczepkowska


Czytaj e-wydanie
Podziel się informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij
Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie. Pomogę: Igor Hrywna
Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages