I miejsce nidzickich policjantów w Turnieju Policyjnych Drużyn Piłkarskich

2016-11-22 16:00:00(ost. akt: 2016-11-22 10:15:46)

Autor zdjęcia: kpp

Na hali sportowej Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Nowym Mieście Lubawskim został rozegrany I Turniej Piłkarski o Puchar Komendanta Powiatowego Policji w Nowym Mieście Lubawskim. Na zawody przybyło łącznie 7 drużyn reprezentujących policjantów, strażaków oraz zaprzyjaźniony samorząd nowomiejski. Pierwsze miejsce zajęła drużyna z Komendy Powiatowej Policji w Nidzicy.
W sobotę na hali sportowej Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Nowym Mieście Lubawskim odbył się I Turniej Policyjnych Drużyn Piłkarskich o puchar Komendanta Powiatowego Policji w Nowym Mieście Lubawskim. Turniej zorganizował Zarząd Terenowy NSZZ Policjantów KPP w Nowym Mieście Lubawskim oraz Komendant Powiatowy Policji w Nowym Mieście Lubawskim w porozumieniu z Zarządem Wojewódzkim NSZZ Policjantów w Olsztynie.

Do rywalizacji stanęło w sumie 7 drużyn: z Komendy Miejskiej Policji w Olsztynie, z komend powiatowych w Iławie, Nidzicy, Brodnicy, Nowego Miasta Lubawskiego, reprezentacja Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Nowym Mieście Lubawskim, reprezentacja samorządu powiatu nowomiejskiego wraz z przyjaciółmi.

Po kilkugodzinnych zmaganiach turniej wygrała drużyna z nidzickiej komendy. Drugie miejsce zajęli reprezentanci samorządu nowomiejskiego wraz z przyjaciółmi a trzecie po zaciekłej walce z kolegami z Iławy policjanci z Nowego Miasta Lubawskiego.

Najlepszym bramkarzem turnieju okazał się Marek Buko z drużyny samorządu nowomiejskiego, najlepszym zawodnikiem Adrian Kural z tej samej drużyny. Królem strzelców z dorobkiem 6 bramek został Daniel Kamiński na co dzień policjant wydziału kryminalnego nowomiejskiej komendy.

Zwycięskie drużyny oraz wyróżnieni zawodnicy odebrali z rąk insp. Jacka Drozdowskiego Komendanta Powiatowego Policji w Nowym Mieście Lubawskim, Andrzeja Ochlaka Starosty Nowomiejskiego oraz Józefa Blanka Burmistrza Nowego Miasta puchary, statuetki, medale i nagrody. W ręce pozostałych zawodników także trafiły pamiątkowe medale za udział w turnieju.