środa, 23 maja 2018. Imieniny Leoncjusza, Michała, Renaty

Twoje dziecko na okładkę. 13 stycznia kończymy I etap

2017-01-12 20:38:00 (ost. akt: 2017-01-14 14:15:34)

13 stycznia kończymy pierwszy etap plebiscytu Zimowy Brzdąc. O tytuł walczy 7 kandydatów! Liderką od tygodni jest Maja Sobolewska.Tuż za nią znajduje się Mateusz Dzierzęcki. Jeszcze wszystko może się zdarzyć! Zwycięzca zostanie zaprezentowany na okładce ,,Naszej Gazety Nidzickiej"!

Pierwsi do naszego plebiscytu zostali zgłoszeni Julia i Jakub Borek. — Córka jest spokojniejsza, syn bardziej żywiołowy, wszędzie go pełno. Lubi przejażdżki na deskorolce, hulajnodze i gry na konsoli xbox. Julka preferuje laleczki Barbie, czytanie, gry, malowanie, układanki. Chciałam, żeby moje dzieci wzięły udział w plebiscycie, ponieważ jestem z nich bardzo dumna. Pokazałam im już zdjęcie w internecie - mam takie dwa swoje zimowe brzdące — mówi Justyna Borek, mama rodzeństwa.

Aktualną liderką konkursu jest dwuletnia Maja Sobolewska. — Kiedy córka widzi, że pada śnieg od razu cieszy się i chce iść na dwór. Jest dzieckiem ruchliwym, lubi oglądać książeczki, bajki, ale jej ulubionym zajęciem jest psocenie. O plebiscycie dowiedziałam się z internetu i myślę sobie, dlaczego nie spróbować, skoro inni próbują? Zwłaszcza, że Maja, jak na zimowego brzdąca przystało uwielbia śnieg — mówi Karolina Sobolewska, mama liderki.

Plebiscyt odbywa się dwuetapowo. Od 18 listopada 2016 do 13 stycznia do godziny 23.59 wybieramy Zimowego Brzdąca w poszczególnych powiatach. Od 14 stycznia do 30 stycznia 2017 do godziny 23.59 roku wybieramy Zimowego Brzdąca na szczeblu regionalnym.W ubiegłym roku zimowym brzdącem "Gazety Olsztyńskiej" została Hania Góralczyk. Pokonała ponad 90 rywali. Na drugim miejscu znalazła się Michalina Kuształa. Tuż za nią jest Filip Koczan.

Zgłoszenie dziecka do udziału w Plebiscycie następuje poprzez nadesłanie drogą elektroniczną jego jednego zdjęcia na adres: nidzica@gazetaolsztynska.pl.

Wielkość zdjęcia nie może przekraczać 5 MB. W temacie wiadomości e-mail należy wpisać: Zimowy Brzdąc 2016.

Prawidłowe zgłoszenie dziecka do Plebiscytu powinno zawierać:
- imię i nazwisko dziecka, wiek i miejscowość
- zgodę co najmniej jednego rodzica lub opiekunów prawnych do wykorzystania przez Organizatora wizerunku dziecka na potrzeby plebiscytu;
- akceptację postanowień regulaminu;
- imię i nazwisko rodzica/opiekuna oraz numer telefonu do kontaktu.
Dane będą przetwarzane w celu wyłonienia laureatów i opublikowania wyników.

Uwaga!
Ranking sortowany jest po ilości punktów:
Aby oddać głos w plebiscycie, który ma mieć wartość:

1 punkt (1,23 zł z Vat) - sms na numer 7148
3 punkty (2,46 zł z Vat) - sms na numer 7248
5 punktów (3,69 zł z Vat) - sms na numer 73601
Regulamin ---> kliknij TUTAJ

Czytaj e-wydanie
Podziel się informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij
Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie. Pomogę: Igor Hrywna
Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages