środa, 23 października 2019. Imieniny Edwarda, Marleny, Seweryna

Nagrodzeni uczniowie

2016-11-24 15:00:00 (ost. akt: 2016-11-24 14:22:16)
Od lewej:  Natalia Roska, Sławomir Sadowski (Wicewojewoda W-M), Agnieszka Grochowska, Wojciech Cybulski (Wicekurator W-M), Grzegorz Napiwodzki (Starosta Nidzicki)

Od lewej: Natalia Roska, Sławomir Sadowski (Wicewojewoda W-M), Agnieszka Grochowska, Wojciech Cybulski (Wicekurator W-M), Grzegorz Napiwodzki (Starosta Nidzicki)

Autor zdjęcia: Krzysztof Grochowski

W sali konferencyjnej Urzędu Wojewódzkiego w Olsztynie odbyła się uroczystość wręczenia stypendium Prezesa Rady Ministrów najlepszym uczniom z naszego regionu.

Wśród 160 nagrodzonych, którzy wykazali się najlepszymi wynikami w nauce w swoich szkołach lub mogli pochwalić się innymi ponadprzeciętnymi talentami, znalazły się dwie uczennice Zespołu Szkół Zawodowych i Ogólnokształcących im. S. Staszica w Nidzicy:

Agnieszka Grochowska z klasy 2 A - najlepsza uczennica w Liceum Ogólnokształcącym ze średnią 5,75

oraz Natalia Roska z klasy 3 Technikum Ekonomicznego, która uzyskała średnią ocen 5,4 z wszystkich przedmiotów.

Okolicznościowe dyplomy wręczał nagrodzonej młodzieży Sławomir Sadowski - Wicewojewoda Warmińsko-Mazurski oraz Wojciech Cybulski - Wicekurator W-M.

Uroczystość uświetniły występy utalentowanych uczniów. Gratulacje naszym uczennicom oraz przybyłym rodzicom złożył Grzegorz Napiwodzki - Starosta Nidzicki.


KG

Czytaj e-wydanie
Podziel się informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij
Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie. Pomogę: Igor Hrywna


Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (1) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

  1. doinformowany #2120796 | 83.6.*.* 25 lis 2016 18:53

    Stypendium otrzymali: Agnieszka Grochowska i Natalia Roska - uczennice Zespołu Szkół Zawodowych i Ogólnokształcących im. S. Staszica w Nidzicy, Martyna Jakubowska i Tomasz Łaszczych - uczniowie Zespołu Szkół Rolniczych i Ogólnokształcących w Jagarzewie, oraz Kamil Kowalski - uczeń Zespołu Szkół Ogólnokształcących w Nidzicy.

    ! - + odpowiedz na ten komentarz

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages