środa, 23 maja 2018. Imieniny Leoncjusza, Michała, Renaty

Nietypowy niemiecki z dostawą do ucznia

2017-01-04 09:00:00 (ost. akt: 2017-01-04 10:04:36)

Autor zdjęcia: A. chmielewska

Na zaproszenie nauczyciela języka niemieckiego Mileny Chmielewskiej do Szkoły Podstawowej w Łynie przybyła doświadczona lektorka i animatorka prowadząca wspaniałe zajęcia z języka niemieckiego Magdalena Jurowska.

Swoje doświadczenie zdobyła podczas trzyletniej pracy w projekcie Instytutu Goethego pod nazwą „Deutsch-Wagen-Tour”, który także cztery lata temu gościł w naszej szkole.

Praca w wyżej wymienionym projekcie, tęsknota za niepowtarzalnymi zajęciami, spotkaniami ze wspaniałymi ludźmi, kształcącymi podróżami sprawiła, że pani Magda postanowiła wziąć wszystko w swoje ręce i nadal realizować marzenia. W ten sposób powstał nietypowy niemiecki z dostawą do ucznia "Niemiecki z duszą".

O tym, że język niemiecki jest łatwy i przyjemny mieli okazję przekonać się uczniowie klas I-III i IV–IV uczestnicząc w 60 minutowych zajęciach z lektorem.

Głównym celem zajęć „Niemiecki z duszą” było przede wszystkim zwiększenie motywacji uczniów do nauki języka niemieckiego, a także innych języków obcych.

Uczestnicy spotkania poznawali język niemiecki poprzez śpiew, zabawę oraz wykonywanie licznych, ciekawych zadań, nie zabrakło też konkursów i drobnych nagród.

Okres przedświąteczny sprawił, że zajęcia były jeszcze bardziej zabawne, uczniowie strojąc się w świąteczne "gadżety"mieli okazję pośpiewać niemieckie piosenki świąteczne .

Jeszcze raz bardzo dziękujemy i pozdrawiamy Panią Magdę.

M. Chmielewska

Czytaj e-wydanie
Podziel się informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij
Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie. Pomogę: Igor Hrywna
Polub nas na Facebooku:

Źródło: LYNA

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages