Wtorek, 15 października 2019. Imieniny Jadwigi, Leonarda, Teresy

Samochody bez plandek wyjechały na ulicę

2017-01-12 20:40:00 (ost. akt: 2017-01-12 20:39:53)

Otrzymałyśmy telefon od mieszkanki ul. Przechodniej. Kobieta poinformowała nas, że w dalszym ciągu samochody przewożą piasek bez plandek. Piasek wysypuje się i tworzy błoto na jezdni, które rozchlapują przejeżdżające objazdem samochody w wyniku czego mieszkańcy mają ubłocone elewacje i płoty.

Ponadto z relacji mieszkanki wynika, że piasek nadal wysypywany jest na prywatną działkę, na której zlokalizowane są studnie odprowadzające wodę. Zasypanie studzienek skutkowało podniesieniem poziomu wody.

O informację w tej sprawie zwróciliśmy się do firmy Skanska, jednocześnie prosząc o podjęcie działań mających na celu wyeliminowanie takich sytuacji.

— W związku z interwencjami mieszkańców zakończyliśmy wysypywanie ziemi na prywatnej działce. Wysypywanie ziemi odbywało się na podstawie podpisanego z właścicielem działki oświadczenia. Aktualnie porządkujemy ten teren - informuje Anna Strożek, Specjalista ds. Komunikacji Zewnętrznej.


Zaznacza, że na bieżąco monitorują drogi, po których poruszają się samochody Skanski i jej podwykonawców oraz objazdy. — Dopuszczamy przejazd samochodów bez plandek tylko w sytuacji kiedy pracownicy wykonują w tym czasie umocnienia rozjechanych poboczy. W pozostałych sytuacjach pilnujemy, aby każdy samochód był zabezpieczony plandeką — dodaje.

— Proszę mieć też na uwadze, że poza naszą budową w okolicy prowadzone są również inne drogowe projekty budowlane realizowane przez innych wykonawców. Samochody obsługujące sąsiednie inwestycje również korzystają z tych samych tras — informuje Anna Strożek, Specjalista ds. Komunikacji Zewnętrznej.

Czytaj e-wydanie
Podziel się informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij
Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie. Pomogę: Igor Hrywna


Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (3) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

 1. robaczewo #2159072 | 88.199.*.* 13 sty 2017 12:29

  wszystkim nie dogodzi . W Nidzicy jak się nie inwestuje to źle i jak zacznie już się coś robić to jeszcze gorzej . Przez Robaczewo ciągle przejeżdżają ciężarówki bo jest tranzyt i przez tyle lat musieliśmy wchodzić do rowu jak mijała nas ciężarówka i nie narzekamy a mieszkańcom ulicy przechodniej przeszkadza że z ciężarówek wysypuje się piasek i mają błoto na płocie .

  Ocena komentarza: warty uwagi (7) ! - + odpowiedz na ten komentarz

 2. Tomek #2159019 | 83.15.*.* 13 sty 2017 11:47

  A objazdem TIR-y nadal jeżdżą i nikt nic z tym nie robi.... Policja jeździ nieoznakowanym oplem i wystawia mandaty kierowcom samochodów osobowych którzy nie jadą do Robaczewa tylko skręcają w prawo do Zagrzewa, a z TIRami na objeździe nie robi nic.... Żenada jakaś

  Ocena komentarza: poniżej poziomu (-1) ! - + odpowiedz na ten komentarz

 3. #2158641 | 173.234.*.* 12 sty 2017 21:45

  Wszystko niby jest OK, ale jest małe ale, a mianowicie ładunek przewożony powinien być odpowiednio zabezpieczony. Mamy tu już w tym przykładzie do czynienia z niechlujstwem i zaniedbaniem. To jest wykroczenie, które powinno być rozliczone. Nie zamierzam płacić wyższych stawek OC, przez leniwych kierujących tymi pojazdami, bo kamyki uszkodziły mi szybę czołową, a składkę OC trzeba podnieść. Trzeba działać jak najszybciej i nie gdybać w papierzyskach i podnosić słupki statystyki! Przyzwolenie na taki tok myślenia=nie naprawiajmy drogi, tylko na określonych jej odcinkach lub je ubezpieczajmy i dalej jeździjmy jak byłym ZSRR. Państwo powinno być dla obywateli, a nie jak za komuny odwrotnie! Bezpiecznie=mniej rencistów i inwalidów powstałych w wyniku wypadków drogowych. Amen!

  Ocena komentarza: warty uwagi (3) ! - + odpowiedz na ten komentarz

Zagraj w GRY.wm.pl

 • Goodgame Empire
 • Goodgame Big Farm
 • Goodgame Poker
 • Shadow Kings - The Dark Ages