środa, 19 grudnia 2018. Imieniny Beniaminy, Dariusza, Gabrieli

Po raz kolejny zagramy z Owsiakiem

2017-01-14 16:00:00 (ost. akt: 2017-01-13 13:05:25)

Autor zdjęcia: Halina Rozalska

W tym roku Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy zagra w Nidzicy, Kozłowie i Janowcu Kościelnym. Sprawdź, co będzie się działo.

Sztab XXV Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Nidzicy zarejestrowany! Tym samym uzyskał zgodę na przeprowadzenie publicznej zbiórki na zakup urządzeń dla ratowania życia i zdrowia dzieci na oddziałach ogólnopediatrycznych oraz dla zapewnienia godnej opieki medycznej seniorom.


Finał odbędzie się 15 stycznia na ulicach naszego miasta. Po raz kolejny spotkamy się i pokażemy, jak gorące i hojne są nasze serca. Dotychczasowe doświadczenia pokazują, że jako nidziczanie możemy być wzorem dla sąsiednich gmin i razem możemy robić rzeczy wielkie, piękne i dobre. Podczas ubiegłorocznego finału WOŚP zebraliśmy prawie 16 tysięcy złotych. Ile zbierzemy w tym roku? Okaże się już niebawem.

Przyjdź i wylicytuj orkiestrowe fanty

Jak co roku w nidzickim zamku odbędzie się licytacja fantów, zarówno tych podarowanych przez główny sztab WOŚP (kubki, koszulki, kalendarze i inne) jak i darczyńców. Chętni, którzy zgromadzą się w sali rycerskiej (startujemy o godz. 16.00) będą mogli wylicytować poduszki, markową siekierę i wiertarkę, lampy, zestawy słodyczy, parasolki, dekoracje welurowe na ścianę czy pakiety badań w nidzickim szpitalu. Chcesz przekazać jakiś gadżet, skontaktuj się z Nidzickim Ośrodkiem Kultury (89 625 42 21 lub 89 625 31 44). O godz. 20.00 z zamkowego dziedzińca "wypuścimy" światełko do nieba.

Zagrają również w Kozłowie

Organizatorzy przewidzieli mnóstwo atrakcji! Impreza odbędzie się 15 stycznia o godz. 16:00 w Gminnym Centrum Kultury i Sportu w Kozłowie. W organizację finału WOŚP zaangażowało się wiele osób - pracownicy Urzędu Gminy, Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej, Gminnej Biblioteki Publicznej.

Pierwszym punktem programu będzie kiermasz pierogów przygotowanych przez seniorki. Na scenie pojawią się dzieci z sekcji tanecznych GCKiS, zespół Kozłowianki oraz zespół Mufa. Tuż po nich okazję do prezentacji będą miały szkoły, które przedstawią informacje o przeprowadzonych w placówkach akcjach. Na scenie zobaczymy znaną wszystkim kapelę Wrzos z Kownatek. Pracownicy Gminnej Biblioteki Publicznej przygotowali loterię fantową.

Odbędzie się licytacja ,,mała" dla dzieci już od 1 zł i duża od 20 zł. Nie zabraknie kiermaszu produktów przygotowanych przez Katarzynę Płocharską, która część zysku przeznaczy na WOŚP. W programie przewidziany jest także kiermasz domowych ciast! Serdecznie zapraszamy!

W Janowcu na sportowo

Z WOŚP zagrają również uczniowie Zespołu Szkół w Janowcu Kościelnym. Odbędą się rozgrywki sportowe. Wpisowe drużyn biorących udział w turnieju zostanie wpłacone na rzecz WOŚP. Poza tym przez cały tydzień od 9 do 15 stycznia będą zbierane fundusze na terenie szkoły. Na terenie gminy wolontariusze pojawią się 13 i 15 stycznia.

Sprawdź co będzie?

http://nidzica.wm.pl/411429,Nidziccy-radni-zagraja-z-WOSP.html?preview=54168a230da94abf1dd0


http://nidzica.wm.pl/410894,WOSP-Sprawdz-co-mozesz-wylicytowac.html?preview=3361291b75c1b24d9b43/


Czytaj e-wydanie
Podziel się informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij
Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie. Pomogę: Igor Hrywna


Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages