Wtorek, 23 października 2018. Imieniny Edwarda, Marleny, Seweryna

Zatrudnimy kierowców! Atrakcyjne wynagrodzenie

2017-01-16 11:47:02 (ost. akt: 2017-01-16 13:45:53) Artykuł sponsorowany

Autor zdjęcia: HTS

Jesteśmy stosunkową młodą, ale prężnie rozwijająca się firmą, która świadczy usługi na terenie całej Europy. W związku z rozwojem szukamy kierowców. Oferujemy atrakcyjne wynagrodzenie — mówi właściciel firmy HTS Polska Sp. z o. o. i Sp. Komandytowa.

Firma HTS zatrudni:
- kierowców w systemie międzynarodowym na wywrotkę (kat C+E)
- oraz skoczka w systemie 2/2

Oferujemy:
* atrakcyjne wynagrodzenie
* pakiet socjalny
* umowę o pracę
* premie uznaniowe

Osoby zainteresowane prosimy o kontakt: 506 -121- 561 lub arkadiusz.pliszka@htspolska.eu

Młodym ludziom brakuje doświadczenia zawodowego.Trudno wymagać od osób, które kończą technikum bądź wyższe studia, żeby miały doświadczenie zawodowe. Firma HTS Sp. z o. o. i Sp. K. zatrudnia ludzi młodych, którzy nie posiadają jeszcze doświadczenia w zawodzie. Osoby młode są zatrudniane na umowy o pracę. Zdobywają doświadczenie i kwalifikacje potrzebne w zawodzie spedytora.

Transport na terenie całej UE

Działalność na rynku przewozów materiałów sypkich nieprzerwanie od 2006  pozwoliła zbudować flotę kilkunastu samochodów z naczepami typu wywrotka. Nasze pojazdy są nowe, wyposażone w odpowiedni sprzęt, dzięki czemu świadczymy usługi na terenie UE zapewniając szybki i bezawaryjny transport.

Spełniając wymagania standardów europejskich posiadamy jedynie pojazdy EURO 5 oraz EURO 6.  Wszystkie auta są wyposażone w system GPS. Posiadamy naczepy aluminiowe o gabarytach od 45m3 do 60m3 wyposażone w klapo-drzwi, szybry oraz rękawy przeciwpyłowe.

W naszym zespole pracują doświadczeni spedytorzy, od których młodzi mogą się dużo nauczyć.


HTS
Polub nas na Facebooku:

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages