Czwartek, 19 kwietnia 2018. Imieniny Alfa, Leonii, Tytusa

Dzielnicowy w jury turnieju pn. „Bezpieczeństwo w szkole, w domu i na ulicy”

2017-03-06 15:25:57 (ost. akt: 2017-03-06 15:32:24)

Zespół Szkół nr 1 w Nidzicy zorganizował i przeprowadził konkurs szkolny pn. „Bezpieczeństwo w szkole, w domu i na ulicy”. Głównym jego celem jest promowanie bezpiecznego stylu życia i utrwalenie wiadomości na temat bezpieczeństwa ruchu drogowego i zabaw. Do grona jury konkursu został zaproszony dzielnicowy st. asp. Maciej Płoski.

W Zespole Szkół nr 1 w Nidzicy trwały zmagania uczniów Szkoły Podstawowej podczas konkursu „Bezpieczeństwo w szkole, w domu i na ulicy”.

Pomysł zorganizowania tego przedsięwzięcia zrodził się w trakcie spotkania roboczego Zespołu ds. bezpieczeństwa i zdrowia. Zamysłem organizatorów było zwrócenie uwagi uczniów na zagrożenia wynikające z nieprawidłowych zachowań w domu, szkole, na ulicy oraz rozbudzenie wśród uczniów potrzeby ochrony własnego zdrowia i odpowiedzialności za nie.

Do 7 konkurencji przystąpiło 5 drużyn klas III Szkoły Podstawowej. Pięcioosobowe drużyny odpowiadały na pytania i wykonywały zadania konkursowe. Jednym z nich było przygotowanie plakatu promującego bezpieczeństwo w domu, szkole lub na ulicy oraz dopasowywanie opisów do znaków drogowych.

Jury w składzie st. asp. Maciej Płoski, Joanna Grabowska oraz Małgorzata Parfianowicz oceniali jakość i dokładność wykonywanych zadań i przyznawali za nie punkty. Nie odbyło się również bez kwestii spornych dotyczących zasad bezpieczeństwa w ruchu drogowym, które rozwiązywał dzielnicowy.

Do zwycięstwa klasę III „B” poprowadziła Anna Jabłonowska. Ramię w ramię na podium stanęli: Maryla Żukowska, Wiktor Łobodziński, Karol Wroński, Aleksander Lach i Gabriela Zawadzka.
kpp

Czytaj e-wydanie
Podziel się informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij
Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie. Pomogę: Igor Hrywna

Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages