Sobota, 26 maja 2018. Imieniny Eweliny, Jana, Pawła

Dzielnicowi wiedzą już jak nawiązywać pozytywne relacje i być odpornym na stres

2017-03-16 10:45:00 (ost. akt: 2017-03-16 10:44:32)

Program „Dzielnicowi bliżej nas” wprowadza duże zmiany w dotychczas wykonywanej przez dzielnicowych służby. O tym jak umiejętnie nawiązywać pozytywne relacje, być bardziej asertywnym, a zarazem być odpornym na stres dowiedzieli się dzielnicowi z Nidzicy, Działdowa i Nowego Miasta Lubawskiego podczas szkolenia specjalistycznego.

14 marca nidziccy policjanci wzięli udział w szkoleniu zorganizowanym dla dzielnicowych z garnizonu warmińsko – mazurskiego. Odpowiadając na oczekiwania lokalnych społeczności wobec dzielnicowych, a także biorąc pod uwagę oczekiwania dotyczące tej służby w świetle nowych uregulowań prawnych, Komenda Wojewódzka Policji w Olsztynie zorganizowała cykl szkoleń dla policjantów. Ma ono na celu dostosowanie umiejętności dzielnicowych do właściwej realizacji zadań z zakresu programu „Dzielnicowi bliżej nas”.

Prelegenci z Wydziału Prewencji KWP w Olsztynie przedstawili policjantom realizującym szereg programów profilaktycznych, a także inicjującym spotkania z przedstawicielami lokalnych władz wykład, w którym zaprezentowali kwestie związane z zadaniami z zakresu profilaktyki społecznej, Krajowej Mapy Zagrożeń Bezpieczeństwa oraz narzędzi oddziaływania na rejon służbowy.

O sposobach budowania kontaktu z drugim człowiekiem mogli dowiedzieć się funkcjonariusze z kolejnego bloku tematycznego, który zaprezentował przedstawiciel Sekcji Psychologów KWP w Olsztynie. Na temat podstawowych zasad komunikacji personalnej wypowiadali się przedstawiciele Wydziału Komunikacji Społecznej KWP w Olsztynie.

Organizatorem doskonalenia zawodowego dla dzielnicowych garnizonu warmińsko – mazurskiego jest Komendant Wojewódzki Policji w Olsztynie. Jego uczestnikami będzie około 280 dzielnicowych z Warmii i Mazur.

kpp

Czytaj e-wydanie
Podziel się informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij
Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie. Pomogę: Igor Hrywna
Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages