Wtorek, 22 maja 2018. Imieniny Emila, Neleny, Romy

Dzień Otwarty w Jedynce

2017-03-18 15:15:09 (ost. akt: 2017-03-18 15:16:02)

Autor zdjęcia: Szkoła

14 marca w naszej szkole po raz kolejny odbył się Dzień Otwarty.

Zaproszenie zostało skierowane do wszystkich rodziców i dzieci, które chciałyby stać się członkami szkolnej społeczności „Jedynki”. Spotkanie tradycyjnie rozpoczął Pan Dyrektor przedstawiając kadrę nauczycieli zajmujących się najmłodszymi uczniami.

Następnie przybliżył ofertę edukacyjną placówki, walory wynikające ze stale wdrażanych nowoczesnych rozwiązań, przystosowań i remontów, przybliżył liczne projekty i działania szkoły. Potencjalni uczniowie i ich rodzice mieli okazję zobaczyć sale lekcyjne, specjalistyczne gabinety: logopedyczny i pielęgniarki oraz pracujących w nich fachowców.

Dzieci mogły również wziąć udział w zajęciach plastycznych, ruchowych oraz komputerowych, czyli zaspokoić swoje ulubione potrzeby i ciekawość. Każde odwiedzające „nową szkołę” dziecko otrzymało „uśmiechnięty balonik” i słodką niespodziankę od starszych kolegów z gimnazjum.

Dodatkowo gimnazjaliści, aby rozwiać niepewność i obawy dzieci i rodziców o integrację ze starszymi uczniami, pomagali podczas całego spotkania młodszym i bawili się z nimi. Robili to z prawdziwą troską i zaangażowaniem. Tak też jest w trakcie całego roku szkolnego. Serdecznie zapraszamy do „Jedynki”!

szkołaCzytaj e-wydanie
Podziel się informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij
Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie. Pomogę: Igor Hrywna
Polub nas na Facebooku:

Źródło: SPnr1

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages