Czwartek, 25 maja 2017. Imieniny Borysa, Magdy, Marii-Magdaleny

W piątek kończymy głosowanie!

2017-05-17 10:00:00 (ost. akt: 2017-05-24 14:33:34)

26 maja kończymy plebiscyt na ,,Małego Księcia i Małą Księżniczkę 2017". W powiecie nidzickim o tytuł walczy 6 dziewczynek i 6 chłopców. Fabian Ampulski i Natan Klimaszewski znajdują się odpowiednio na 2. i 5. pozycji w rankingu wojewódzkim. W pierwszej 10 uplasowały się także Marysia Czerska i Maja Czerwińska. Różnice pomiędzy kandydatami są minimalne. Walka potrwa do samego końca. Jeszcze wszystko może się zdarzyć!

Plebiscyt na Małego Księcia i Małą Księżniczkę 2017 trwa 27 marca do 26 maja 2017. Zostanie przeprowadzony w 18 powiatach. W każdym powiecie zostanie wybrany Mały Książę i Mała Księżniczka 2017. Przyznane zostaną też tytuły Małej Księżniczki i Małego Księcia „Gazety Olsztyńskiej”. Otrzymają je dziewczynka i chłopiec, którzy uzyskają największą liczbę głosów ze wszystkich powiatów. W plebiscycie mogą brać udział dzieci w wieku do 10 lat, zgłoszone przez ich rodziców lub opiekunów prawnych. Zgłoszenie dziecka następuje poprzez nadesłanie jego jednego zdjęcia na adres e-mail: nidzica@gazetaolsztynska.pl

Prawidłowe zgłoszenie dziecka do powinno zawierać: • imię, nazwisko i wiek dziecka oraz miejscowość i powiat • zgodę co najmniej jednego rodzica lub opiekuna prawnego na wykorzystanie przez Organizatora wizerunku dziecka na potrzeby Plebiscytu • akceptację postanowień regulaminu • imię i nazwisko rodzica/opiekuna, numer telefonu do kontaktu. Na jednym zdjęciu może się znajdować tylko jedno dziecko.

Głosowanie polega na wysyłaniu sms-ów. Na przykład, głosując na księżniczkę, w treści sms-a pod nr 7148 należy wpisać: GN.MKA.X, gdzie X to numer przypisany konkretnej kandydatce z listy tego powiatu. Natomiast głosując na księcia, w treści sms-a należy wpisać: GN.MKE.X, gdzie X to numer przypisany konkretnemu kandydatowi z listy tego powiatu. Koszt sms-a wynosi 1,23 zł brutto.

RANKING WOJEWÓDZKI


Czytaj e-wydanie
Podziel się informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij
Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie. Pomogę: Igor Hrywna
Polub nas na Facebooku:

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages