Niedziela, 23 kwietnia 2017. Imieniny Ilony, Jerzego, Wojciecha

Szukamy Małej Księżniczki i Małego Księcia! Mamy już pierwsze zgłoszenia!

2017-03-30 13:20:00 (ost. akt: 2017-03-30 13:26:55)
Iga i Alan - zwycięzcy ubiegłorocznej edycji

Iga i Alan - zwycięzcy ubiegłorocznej edycji

Autor zdjęcia: Zuzanna Leszczyńska

Udział w plebiscycie Mały Książę i Mała Księżniczka 2017 to nie tylko świetna zabawa, ale też pamiątka na całe życie. Dzieci już po raz dwunasty mają okazję powalczyć o tytuły i nagrody. Książęcej pary szukamy już od dziś!

Rozpoczynamy plebiscyt na Małego Księcia i Małą Księżniczkę dla dzieci do lat 10. O tym, że warto zgłosić dziecko do tej zabawy, zapewniają zwycięzcy poprzednich edycji. W zeszłym roku książęcą parą zostali Iga Długokęcka i Alan Szczepkowski.

— O konkursie dowiedzieliśmy się z Internetu — mówi Weronika Przeździecka, mama Igi — przeglądałam stronę Naszej Gazety Nidzickiej i natknęłam się na informację o rywalizacji. Postanowiłam zgłosić córkę, pomyślałam, że to okazja do dobrej zabawy i Iga może mieć pamiątkę na całe życie. W końcu nie miała jeszcze roczku, a już została księżniczką!

Rodzice Alana o plebiscycie dowiedzieli się od rodziny. — Byliśmy u chrzestnej, kiedy zapytano nas dlaczego nasz syn nie bierze udziału w konkursie — wspomina Karolina Szymańska, mama Alana. Wtedy też postanowili się zgłosić. Było to w drugim tygodniu trwania plebiscytu. — Na początku chcieliśmy tylko, żeby zdjęcie naszego syna ukazało się w gazecie, a potem już poszło — dodaje tata chłopca.

Plebiscyt na Małego Księcia i Małą Księżniczkę 2017 trwa 27 marca do 26 maja 2017. Zostanie przeprowadzony w 18 powiatach. W każdym powiecie zostanie wybrany Mały Książę i Mała Księżniczka 2017. Przyznane zostaną też tytuły Małej Księżniczki i Małego Księcia „Gazety Olsztyńskiej”. Otrzymają je dziewczynka i chłopiec, którzy uzyskają największą liczbę głosów ze wszystkich powiatów. W plebiscycie mogą brać udział dzieci w wieku do 10 lat, zgłoszone przez ich rodziców lub opiekunów prawnych. Zgłoszenie dziecka następuje poprzez nadesłanie jego jednego zdjęcia na adres e-mail: nidzica@gazetaolsztynska.pl

Prawidłowe zgłoszenie dziecka do powinno zawierać: • imię, nazwisko i wiek dziecka oraz miejscowość i powiat • zgodę co najmniej jednego rodzica lub opiekuna prawnego na wykorzystanie przez Organizatora wizerunku dziecka na potrzeby Plebiscytu • akceptację postanowień regulaminu • imię i nazwisko rodzica/opiekuna, numer telefonu do kontaktu. Na jednym zdjęciu może się znajdować tylko jedno dziecko.

Głosowanie polega na wysyłaniu sms-ów. Na przykład, głosując na księżniczkę, w treści sms-a pod nr 7148 należy wpisać: GN.MKA.X, gdzie X to numer przypisany konkretnej kandydatce z listy tego powiatu. Natomiast głosując na księcia, w treści sms-a należy wpisać: GN.MKE.X, gdzie X to numer przypisany konkretnemu kandydatowi z listy tego powiatu. Koszt sms-a wynosi 1,23 zł brutto.


Czytaj e-wydanie
Podziel się informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij
Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie. Pomogę: Igor Hrywna
Polub nas na Facebooku:

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages