Poniedziałek, 17 grudnia 2018. Imieniny Jolanty, Łukasza, Olimpii

Uroczyste pożegnanie komendanta insp. Witolda Barcikowskiego

2017-04-06 07:00:00 (ost. akt: 2017-04-06 09:59:35)

Autor zdjęcia: KPP Nidzica

5 kwietnia w murach nidzickiej komendy odbyło się uroczyste pożegnanie Komendanta insp. Witolda Barcikowskiego, który przez 11 lat pełnił służbę w Nidzicy.

Z dniem dzisiejszym rozpoczyna on nowy etap pracy zawodowej w Działdowie. Rozkazem komendanta Wojewódzkiego Policji w Olsztynie został powołany na stanowisko Komendanta Powiatowego Policji w Działdowie.

Uroczyste pożegnanie insp. Witolda Barcikowskiego odbyło się w świetlicy nidzickiej komendy.

W uroczystości wzięli udział m.in. komendant Wojewódzki Policji w Olsztynie, starosta nidzicki, zastępca burmistrza Nidzicy, Janowa, Janowca Kościelnego, przedstawiciele gminy Kozłowo, nadleśniczy Nadleśnictwa w Nidzicy, komendanci Państwowej Staży Pożarnej oraz Straży Miejskiej w Nidzicy, prokurator rejonowy w stanie spoczynku Marek Borowiecki oraz prokurator rejonowy w Nidzicy wraz ze współpracownikami.

W czasie uroczystej zbiórki insp. Witold Barcikowski złożył meldunek komendantowi Wojewódzkiemu Policji w Olsztynie insp. Tomaszowi Klimek o zdaniu obowiązków.

Do czasu powołania nowego komendanta Powiatowego Policji w Nidzicy jego obowiązki będzie pełnił I Zastępca Komendanta Powiatowego Policji w Nidzicy podinsp. Krzysztof Kunicki.

„Szanowny Panie starosto, Państwo samorządowcy, przedstawiciele instytucji oraz zaprzyjaźnionych służb mundurowych, które współpracowały z Policją. Po raz kolejny serdecznie dziękuję za partnerstwo, zrozumienie, współpracę i współdziałanie w zakresie szeroko pojętego zapewnienia bezpieczeństwa naszym mieszkańcom powiatu nidzickiego” – dziękował zaproszonym gościom insp. Witold Barcikowski.

„Dziękuję również pracownikom cywilny i policjantom za waszą pracę i służbę, za to że jako szef tej jednostki, mogłem ogrzewać się w cieple sukcesów które wy wypracowaliście. Dziękuje Wam za doświadczenie zawodowe, które będę chciał wykorzystać na gruncie nowej jednostki w której będę pracował. Zostawiam tu swoich przyjaciół i od dziś nie jestem już Waszym szefem, lecz kolegą” – dodał na zakończenie insp. Witold Barcikowski.
kpp

Komendant insp. Witold Barcikowski został również pożegnany podczas sesji rady powiatu i rady miejskiej.Czytaj e-wydanie
Podziel się informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij
Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie. Pomogę: Igor Hrywna

Polub nas na Facebooku:

Komentarze (16) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

 1. Dupa #2220891 | 188.146.*.* 11 kwi 2017 07:42

  A mi się nie podoba zatrudnianie Misiewiczów i zwalnianie kompetętnych i doświadczonych ludzi. PIS nie liczy się z nikim. Komuna wróciła do RP.

  Ocena komentarza: warty uwagi (1) ! - + odpowiedz na ten komentarz

 2. do Arka #2220372 | 213.184.*.* 10 kwi 2017 14:31

  A mi się nie podoba zatrudnianie przez burmistrza kolesi i radnych w gminie

  Ocena komentarza: warty uwagi (3) ! - + odpowiedz na ten komentarz

 3. TAK #2219865 | 9 kwi 2017 18:20

  Moim zdaniem tu się powinno dyskutować każda krytyka danej osoby, wypisywanie nazwisk powinno powodować usuwanie postów a osobnik powinien być karany blokadą komentarzy

  Ocena komentarza: warty uwagi (2) ! - + odpowiedz na ten komentarz

 4. Kretyni tylko krytykują #2219860 | 88.199.*.* 9 kwi 2017 18:08

  Z Niborka są sami dobrzy ludzie i lisek.

  Ocena komentarza: warty uwagi (3) ! - + odpowiedz na ten komentarz

 5. Arek #2219858 | 88.199.*.* 9 kwi 2017 18:05

  A mi się nie podoba ta wymiana na Misiewiczów i powrót do PRLu.

  ! - + odpowiedz na ten komentarz

Pokaż wszystkie komentarze (16)

Zagraj w GRY.wm.pl

 • Goodgame Empire
 • Goodgame Big Farm
 • Goodgame Poker
 • Shadow Kings - The Dark Ages