Niedziela, 23 kwietnia 2017. Imieniny Ilony, Jerzego, Wojciecha

Szukamy SuperBelfrów powiatu nidzickiego!

2017-04-18 12:00:00 (ost. akt: 2017-04-20 08:53:07)

Powinien być stanowczy, ale i troskliwy. Ma przekazać wiedzę i być autorytetem. Jaki powinien być dobry nauczyciel? Rozpoczynamy plebiscyt SuperBelfer 2017.

Jolanta Skrzypczyńska, dyrektorka I Liceum Ogólnokształcącego w Olsztynie, mówi, że miała szczęście do nauczycieli. — Pozwalali być sobą, działać — wspomina. Trochę bała się wuefistki, ale może to dlatego że nie cierpiała skakać przez kozła. Za to chemiczka...

— Potrafiła zaciekawić. Poszłam w jej ślady i też zostałam chemikiem — uśmiecha się. Jaki powinien być SuperBelfer 2017? — Przede wszystkim powinien dać młodym możliwość samorealizacji. I być obok. Ma dobrze tłumaczyć, pokazywać świat, ale też ma prawo zganić — odpowiada dyrektorka.

Nasz plebiscyt SuperBelfer 2017 potrwa do 16 czerwca 2017 r. i zostanie przeprowadzony we wszystkich powiatach w regionie. W plebiscycie mogą brać udział czynni zawodowo nauczyciele pracujący na terenie województwa warmińsko-mazurskiego zgłoszeni przez czytelników "Gazety Olsztyńskiej", "Dziennika Elbląskiego" oraz tygodników lokalnych Grupy WM.

Tytuł SuperBelfra 2017 w powiecie nidzickim w kategorii szkoła podstawowa oraz szkoła ponadpodstawowa otrzyma nauczyciel, który uzyska największą liczbę prawidłowo oddanych głosów. Tytuły SuperBelfra 2017 "Gazety Olsztyńskiej" i "Dziennika Elbląskiego" otrzymają nauczyciele szkoły podstawowej i ponadpodstawowej, którzy uzyskają największą liczbę głosów ze wszystkich powiatów.

Jak zgłosić kandydata do tytułu SuperBelfer 2017? Wystarczy wysłać e-mail (zgłoszenie powinno zawierać imię i nazwisko nauczyciela, specjalizację oraz nazwę szkoły i miejscowość w której się mieści. (mile widziane krótkie uzasadnienie oraz zdjęcie) na adres e-mail nidzica@gazetaolsztynska.pl Kandydatury można zgłaszać do 15 czerwca 2017 do godz. 12. Głosowanie trwa do 16 czerwca 2017 r. do godz. 23.59.

Zwycięzcy na szczeblu powiatowym zostaną zaprezentowani w tygodnikach lokalnych Grupy WM. Zwycięzcy na szczeblu regionalnym zostaną przedstawieni w „Gazecie Olsztyńskiej” i "Dzienniku Elbląskim".


Regulamin

fot. pixabay.com

Czytaj e-wydanie
Podziel się informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij
Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie. Pomogę: Igor Hrywna
Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages