Poniedziałek, 29 maja 2017. Imieniny Benity, Maksymiliana, Teodozji

Szukamy SuperBelfrów powiatu nidzickiego. Poznaj naszych kandydatów!

2017-05-27 07:00:00 (ost. akt: 2017-05-29 14:58:47)

Rozpoczęliśmy plebiscyt na ,,SuperBelfra 2017". Mamy już pięć zgłoszeń w kategorii szkoła podstawowa. Poznaj kandydatów do tytułu!

Nasz plebiscyt SuperBelfer 2017 potrwa do 16 czerwca 2017 r. i zostanie przeprowadzony we wszystkich powiatach w regionie. W plebiscycie mogą brać udział czynni zawodowo nauczyciele pracujący na terenie województwa warmińsko-mazurskiego zgłoszeni przez czytelników "Gazety Olsztyńskiej", "Dziennika Elbląskiego" oraz tygodników lokalnych Grupy WM.

Tytuł SuperBelfra 2017 w powiecie nidzickim w kategorii szkoła podstawowa oraz szkoła ponadpodstawowa otrzyma nauczyciel, który uzyska największą liczbę prawidłowo oddanych głosów. Tytuły SuperBelfra 2017 "Gazety Olsztyńskiej" i "Dziennika Elbląskiego" otrzymają nauczyciele szkoły podstawowej i ponadpodstawowej, którzy uzyskają największą liczbę głosów ze wszystkich powiatów.

Jak zgłosić kandydata do tytułu SuperBelfer 2017? Wystarczy wysłać e-mail (zgłoszenie powinno zawierać imię i nazwisko nauczyciela, specjalizację oraz nazwę szkoły i miejscowość w której się mieści. (mile widziane krótkie uzasadnienie oraz zdjęcie) na adres e-mail nidzica@gazetaolsztynska.pl Kandydatury można zgłaszać do 15 czerwca 2017 do godz. 12. Głosowanie trwa do 16 czerwca 2017 r. do godz. 23.59.
Zobacz także: Miał dwie pasje - sport i muzykę. Ostatecznie wybrał sport Miał dwie pasje - sport i muzykę. Ostatecznie wybrał sport Rozpoczęliśmy plebiscyt na ,,SuperBelfra 2017". Pierwszym kandydatem do tytułu jest Jarosław Kosobucki, nauczyciel wychowania fizycznego w nidzickiej...


Zwycięzcy na szczeblu powiatowym zostaną zaprezentowani w tygodnikach lokalnych Grupy WM. Zwycięzcy na szczeblu regionalnym zostaną przedstawieni w „Gazecie Olsztyńskiej” i "Dzienniku Elbląskim".

ZGŁOSZONE KANDYDATURY:

Jarosław Kosobucki

Jest nauczycielem w-f w Zespole Szkół nr 3. Ponadto trenuje maluszki od 1 klasy w piłce nożnej, a także starszych chłopców w koszykówce. To człowiek z pasją, który potrafi nawiązać dobry kontakt z młodzieżą.
Wśród uczniów cieszy się dużym szacunkiem. Wspólnie z podopiecznymi osiąga sukcesy w sporcie. Potrafi poświęcić swój prywatny czas dla ucznia, jeśli zachodzi taka konieczność


http://m.wm.pl/2017/05/orig/11698846-886802134726863-6576128724614480851-o-383520-384611.jpg

Jolanta Tomczak

Jolanta Tomczak jest nauczycielem Edukacji wczesnoszkolnej w Zespole Szkół im. Króla Władysława Jagiełły w Rogożu. Jest osobą miłą i sympatyczną. Otwarta na pomoc uczniom, na świat i rozmowy.
Motywuje dzieciaki do dalszej nauki. Jest cierpliwa, wytrwała, wyrozumiała, a zarazem sprawiedliwa. Umiejętnie współpracuje z dziećmi jak i rodzicami. Lubi to co robi, jest nauczycielem z powołaniem. A co najważniejsze jest dla dzieci jak druga mama.
Zobacz także: Jest dla uczniów jak druga mama Jest dla uczniów jak druga mama Wpływają kolejne zgłoszenia do plebiscytu na ,,SuperBelfra 2017". Jednym z nich jest kandydatura Jolanty Tomczak, nauczycielki edukacji wczesnoszkolnej...


	http://m.wm.pl/2017/05/orig/zdjecie-1-384612.jpg

Maria Mielczarek

Jest to nauczycielka z pasją i wyjątkowym podejściem do uczniów. Jest gotowa poświęcić swój wolny czas na indywidualną pracę z uczniem. Pomaga, kiedy uczniowie mają problem ze zrozumieniem tematu.
Zobacz także: Uczniowie mówią, że bywam nieznośna Uczniowie mówią, że bywam nieznośna Wpływają kolejne zgłoszenia do plebiscytu na SuperBelfra 2017. Jednym z nich jest kandydatura Marii Mielczarek, nauczycielki języka niemieckiego w...	http://m.wm.pl/2017/05/orig/dsc03945-384613.jpg

Małgorzata Sowińska

Pani Małgorzata jest nauczycielem języka polskiego
i bibliotekarką w Zespole Szkolno - Przedszkolnym w Kozłowie. Pani Małgosia jest dla uczniów drugą matką. Dla dorosłych dobrym psychologiem. Zawsze
Zobacz także: Uśmiech na twarzy dziecka to najlepsza nagroda Uśmiech na twarzy dziecka to najlepsza nagroda Wpływają kolejne zgłoszenia do plebiscytu na SuperBelfra 2017. Jednym z nich jest kandydatura Małgorzaty Sowińskiej, nauczycielki języka polskiego...
otwarta, pomocna, uśmiechnięta, dla każdego znajdzie czas. Jest to nauczycielka, dla której nie ma rzeczy niemożliwych. Sprawy niemożliwe załatwia natychmiast, na cuda trzeba trochę poczekać ;)


http://m.wm.pl/2017/05/orig/mg-388232.jpg


Igor Nadolski

Pan Igor Nadolski jest nauczycielem wychowania fizycznego w Zespole Szkół w Szkotowie. W swojej pracy odznacza się wielką pasją, zaangażowaniem i kreatywnością. W relacjach z uczniami otwarty, uśmiechnięty, konsekwentny i sprawiedliwy.

Jest pomysłodawcą i organizatorem wielu oryginalnych wydarzeń kulturalno – sportowych w naszej szkole. Należy wymienić m.in.: „Dzień tańca”, „Aktywne pożegnanie lata”, „Rajd Nordic Walking”, „Międzynarodowy Dzień Latawca”, „Szkolny turniej Korfball”, „Zimowy miting lekkoatletyczny”, „Mistrzostwa Szkoły pojazdów sterowanych radiowo”, „Szkolny Turniej Unihokeja”. Prowadzi z uczniami klas IV – VI zajęcia pozalekcyjne z piki nożnej w ramach SKS.

Rozwija działania promujące prawidłowe żywienie i aktywność fizyczną. Zainicjował przystąpienie i koordynował na poziomie szkoły projekt pt. „Zachowaj równowagę”, dzięki czemu szkoła otrzymała certyfikat „Szkoła Przyjazna Żywieniu i Aktywności Fizycznej”. Najtrafniej postawę Pana Igora oddają słowa, których autorem jest Henry Ward Beecher - „Wymagaj od siebie więcej, niż ktokolwiek inny od ciebie wymaga”.


	http://m.wm.pl/2017/05/orig/igor-nadolski-zs-szkotowo-390307.jpg

Regulamin
Czytaj e-wydanie
Podziel się informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij
Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie. Pomogę: Igor Hrywna
Polub nas na Facebooku:

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages