Poniedziałek, 21 stycznia 2019. Imieniny Agnieszki, Jarosława, Nory

Sukces uczennicy Dwójki w Wojewódzkim Konkursie Plastycznym „Moje dane, moja prywatność”

2017-05-08 10:00:00 (ost. akt: 2017-05-07 18:21:34)

Autor zdjęcia: PIOTR KOSCIJANCZUK

W Szkole Podstawowej nr 30 im. Marii Zientary – Malewskiej w Olsztynie odbyło się uroczyste podsumowanie Wojewódzkiego Konkursu Plastycznego „Moje dane, moja prywatność”.

Organizatorem konkursu była Szkoła Podstawowa nr 30 im. Marii Zientary – Malewskiej w Olsztynie oraz Komenda Miejska Policji w Olsztynie.

Konkurs ogłoszony został w ramach realizacji zadań Ogólnopolskiego Programu Edukacyjnego Generalnego Inspektora Ochrony Danych Osobowych „Twoje dane – twoja sprawa”. Honorowy patronat nad konkursem objął Warmińsko – Mazurski Kurator Oświaty.

Głównymi celami konkursu było:

- zachęcenie dzieci do zainteresowania się problematyką ochrony prywatności i danych osobowych poprzez twórcze przedstawienie swoich przemyśleń na ten temat,

- zwrócenie uwagi pedagogów na konieczność upowszechniania problematyki ochrony danych osobowych wśród dzieci,

- wyłonienie laureatów, którzy wykażą się wiedzą i kreatywnością z zakresu tematyki konkursu i przygotują najlepsze prace na temat prawa do prywatności i ochrony danych osobowych,

- umożliwienie dzieciom i młodzieży zaprezentowania swoich prac.

Na konkurs wpłynęło 145 prac plastycznych w trzech kategoriach wiekowych: Szkoła Podstawowa kl. I-III, Szkoła Podstawowa kl. IV-VI oraz Szkoła Ponadpodstawowa.

Sukcesem może się poszczycić uczennica Gimnazjum nr 2 w Nidzicy - Zuzanna Ankudowicz, która wykonała pomysłową pracę techniką malarską i zajęła III miejsce w w/w konkursie w kategorii: Szkoła Ponadpodstawowa.

Laureatka odebrała okolicznościowy dyplom oraz nagrodę rzeczową z rąk dyrektora Szkoły Podstawowej nr 30 im. Marii Zientary – Malewskiej w Olsztynie, Bożeny Rzepka oraz Komendanta Miejskiej Policji w Olsztynie mł. insp. Piotra Zabuskiego.

Podziękowanie od organizatorów konkursu wręczono również nauczycielowi prowadzącemu - Małgorzacie Rydzewskiej za przygotowanie uczennicy do konkursu.

Zuzannie w tej ważnej chwili towarzyszyli także rodzice - Renata i Leszek Ankudowicz.

Uczennicy serdecznie gratulujemy godnego reprezentowania szkoły i życzymy kolejnych sukcesów na niwie artystycznej.

Małgorzata Rydzewska
Czytaj e-wydanie
Podziel się informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij
Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie. Pomogę: Igor Hrywna

Polub nas na Facebooku:

Ten tekst napisał dziennikarz obywatelski. Więcej tekstów tego autora przeczytacie państwo na jego profilu: Piotr2014

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages