Wtorek, 22 maja 2018. Imieniny Emila, Neleny, Romy

Siódmy wynik w województwie w XV Warmińsko-Mazurskich Zawodach Matematycznych

2017-06-05 10:35:04 (ost. akt: 2017-06-05 10:39:50)

Autor zdjęcia: archiwum

W maju, jak co roku, uczniowie Zespołu Szkół nr 2 w Nidzicy, wzięli udział, w Warmińsko-Mazurskich Zawodach Matematycznych w Olsztynie.

W tym roku po raz pierwszy na zawody pojechali tylko reprezentanci gimnazjum, którzy od października rozwiązywali zadania eliminacyjne. Szkoda, że do udziału w konkursie można było zgłosić nieliczną grupę gimnazjalistów.

Wśród tych nielicznych znalazła się Magdalena Domańska, która wypracowała siódmy wynik w województwie, to znaczy otrzymała 80% możliwych do zdobycia punktów.

Pozostali uczniowie Mikołaj Sieciński i Maciej Stefański nie odnieśli aż takich sukcesów, jednak jak twierdzą, czas spędzony przy rozwiązywaniu zadań nie pójdzie na marne. No i oczywiście był to dzień, kiedy uczniowie ci mogli wyrwać się ze szkoły.

W czasie tegorocznych zawodów, podsumowano również trzyletnie wyniki wszystkich uczestniczących w zawodach szkół województwa. Okazało się, że nasza szkoła znalazła się wśród ośmiu najlepszych.

Mirosława Kaszubska


Czytaj e-wydanie
Podziel się informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij
Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie. Pomogę: Igor Hrywna
Polub nas na Facebooku:

Źródło: Piotr2014

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages