Wtorek, 22 maja 2018. Imieniny Emila, Neleny, Romy

V Gala Talentów Jedynki

2017-06-08 17:00:00 (ost. akt: 2017-06-08 14:47:24)

Autor zdjęcia: Szkoła

6 czerwca odbyła się V Gala Talentów Jedynki.

Staramy się nie tylko znajdować talenty drzemiące w naszych wychowankach, ale też wspierać, promować, doceniać i rozwijać w uczniach wszelkie pasje, zainteresowania i umiejętności. Kończący się rok szkolny obfitował w różnorodne sukcesy uczniów ZS nr 1.

Zdobywali oni tytuły laureatów, finalistów, osiągali wysokie lokaty i wyróżnienia w konkursach na szczeblu ogólnopolskim, wojewódzkim, powiatowym i gminnym, a przez kilka miesięcy dawali upust swojej kreatywności i pasjom w Talentowisku. Przez cały rok mieliśmy moc powodów do wzruszeń i dumy, a teraz nadszedł czas, by za to im podziękować i wyróżnić.

Dyrektora Szkoły Artur Pacuszka w obecności gości, licznie zgromadzonych rodziców, dziadków i nauczycieli wręczył uczniom pamiątkowe dyplomy za osiągnięcia w kategoriach: konkursy matematyczne, polonistyczne, przyrodnicze, artystyczne, religijne, plastyczne i sportowe.

Całość przeplatana była częścią artystyczną, w której nagrodzeni i wyróżnieni uczniowie zaprezentowali swoje liczne i wielorakie talenty. Uroczystość przygotowali: Anna Czarzasta, Beata A. Dąbrowska, Joanna Zielińska i Krzysztof Partyka. Obsługę techniczną zapewnili uczniowie: Filip Chincz, Kacper Żbikowski i Mateusz Ładziński, a Galę prowadzili Dariusz Marcin Kosobucki i Beata A. Dąbrowska.

szkołaCzytaj e-wydanie
Podziel się informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij
Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie. Pomogę: Igor Hrywna
Polub nas na Facebooku:

Źródło: SPnr1

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages