Wtorek, 19 czerwca 2018. Imieniny Gerwazego, Protazego, Sylwii

Mocne oko i wyraziste usta

2017-06-23 13:00:00 (ost. akt: 2017-06-23 12:53:16)

O to jaki makijaż jest modny w tym sezonie zapytałyśmy Justynę Lewandowską z Red Cosmetics Studio RCS. — Aktualne trendy to mocne oko, wyraziste usta, brokat, rozświetlona, ujednolicona i wykonturowana cera — mówi Justyna Lewandowska.

Dodaje, że bardzo popularne stały się także makijaże fotograficzne wykonywane do dokumentów, takich jak dowód, prawo jazdy czy paszport. — Ważne jest, by makijaż na każdą okazję został wykonany profesjonalnymi produktami.

Wcześniej przygotowujemy twarz, aby makijaż utrzymywał się jak najdłużej i wyglądał świeżo. Niezbędna jest do tego regulacja brwi/henna, depilacja twarzy/wąsik, a także wykonanie peelingu i maseczki. Makijaż musi być dobrany indywidualnie do cery, wieku, stylizacji, okoliczności i upodobań klientki — podkreśla Justyna Lewandowska.

Trwa plebiscyt "Mistrz Urody”, który pozwoli nam wyłonić najpopularniejsze salony fryzjerskie i kosmetyczne w powiecie nidzickim i regionie warmińsko-mazurskim. Tytuły "Mistrza Urody" w obu kategoriach w poszczególnych powiatach otrzymają lokale, które uzyskają największą liczbę prawidłowo oddanych głosów (głosowanie odbywa się poprzez wysyłanie sms-ów). Najpopularniejsze w województwie zostaną salony, które dostaną największą liczbę głosów w regionie.

Głosowanie trwa do 30 czerwca 2017 r. do godz. 23.59. Przez cały czas trwania plebiscytu można zgłaszać kandydatury. Można je wysyłać mailem na adres: nidzica@gazetaolsztynska.pl. Laureatów zaprezentujemy na łamach ,,Gazety Olsztyńskiej'', ,,Dziennika Elbląskiego'' i naszych tygodników lokalnych oraz na naszych stronach internetowych.

zl

Czytaj e-wydanie
Podziel się informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij
Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie. Pomogę: Igor Hrywna
Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages