Czwartek, 21 czerwca 2018. Imieniny Alicji, Alojzego, Rudolfa

Celuj piłką do dziury

2017-06-27 18:00:00 (ost. akt: 2017-06-27 14:41:46)

W Sławce Wielkiej odbył się Dzień Sportu pod hasłem „V Letnia Olimpiada” zorganizowany przez sołectwo, radnego oraz świetlicę.

Wszystko rozpoczęło się o godzinie 16:00 na boisku. Aby zasłużyć na złoty medal dzieci jak co roku musiały zaliczyć wszystkie sportowe zadania.

Były to między innymi: slalom z piłką i strzał do bramki, celuj piłką do dziury, sprint po drabince, slalom z kijem do hokeja i strzał do bramki, rzut do celu ringiem, skoki na dużej piłce, przejście przez tunel, skoki na skakance, hula hop na czas, biegi przez przeszkody.

Nie było większego problemu dla uczestników w pokonywaniu przeszkód. Dlatego też wszyscy otrzymali złote medale.

Następnym punktem były, po raz drugi zorganizowane, zawody w siłowaniu na ręce mężczyzn i kobiet. Wśród pań jak i panów rywalizacja była bardzo zacięta. I tak panie: złoto Beata Galska – obroniła tytuł z przed roku, srebro Joanna Pacuszka i brąz Anna Wiśniewska. Panowie: złoto Wojciech Pacuszka – obronił tytuł z przed roku, srebro Marcin Lesiński, brąz Edward Fahl.

I na koniec dnia tradycyjnie rozegrany został mecz w siatkówkę kawalerzy na żonatych. Mecz był bardzo wyrównany z lekką przewagą dla kawalerów. O wszystkim zadecydował ‘Złoty” set, o który domagali się kawalerzy. Gdyby wiedzieli jak się on zakończy z pewnością by go nie chcieli. A zwyciężyli w nim żonaci i to Oni dostali puchar zwycięzców, natomiast kawalerzy otrzymali puchar pocieszenia.

W trakcie trwania zawodów serwowane były kiełbaski z grilla, napoje, słodycze.

Organizatorzy
Czytaj e-wydanie
Podziel się informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij
Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie. Pomogę: Igor Hrywna
Polub nas na Facebooku:

Źródło: Zebra

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages