Wtorek, 19 czerwca 2018. Imieniny Gerwazego, Protazego, Sylwii

Mężczyźni chętnie korzystają z mezoterapii

2017-06-27 19:00:00 (ost. akt: 2017-06-28 08:58:09)

Autor zdjęcia: Halina Rozalska

W Golden Touch Beauty Clinic wykonywane są zabiegi kosmetyczne nie tylko dla pań. Wielu mężczyzn korzysta ze specjalnie przygotowanych dla nich zabiegów pielęgnacyjnych twarzy.

Marta Gieruć, właścicielka salonu kosmetycznego w zawodzie kosmetologa pracuje już ponad 15 lat. Doświadczenie zdobywała pracując w renomowanych klinikach w Warszawie.

Wybrała ten zawód z myślą o tworzeniu makijaży i związanych z tym stylizacji. Po rozpoczęciu nauki jej celem stała się, oprócz dbania o dobry wizerunek, także troska o dobre samopoczucie klientek.

— Dbałość o detale w wykonywaniu nawet drobnych czynności związanych z moją pracą oraz pogodne usposobienie pozwalają poznawać potrzeby i marzenia kobiet i mężczyzn, którzy odwiedzają moją klinikę. Z pasją i oddaniem realizuję misję pomocy wszystkim tym, którzy pragną zachwycać urodą i klasą niezależnie od wieku — mówi Marta Gieruć.

Coraz większą grupę klientów kliniki stanową mężczyźni, którzy chętnie korzystają z zabiegów pielęgnacyjnych jak i zakresu medycyny estetycznej.

— Najczęściej wykonują oczyszczanie twarzy, mezoterapię igłową twarzy, skóry głowy oraz laseroterapię. Bardzo chętnie wracają na zabiegi, pomimo że niektóre z nich nie wymagają powtórzenia — dodaje kosmetyczka.

W piątek kończymy plebiscyt "Mistrz Urody”, który pozwoli nam wyłonić najpopularniejsze salony fryzjerskie i kosmetyczne w powiecie nidzickim i regionie warmińsko-mazurskim.
Tytuły "Mistrza Urody" w obu kategoriach w poszczególnych powiatach otrzymają lokale, które uzyskają największą liczbę prawidłowo oddanych głosów (głosowanie odbywa się poprzez wysyłanie sms-ów). Najpopularniejsze w województwie zostaną salony, które dostaną największą liczbę głosów w regionie.

Głosowanie trwa do 30 czerwca 2017 r. do godz. 23.59. Przez cały czas trwania plebiscytu można zgłaszać kandydatury. Można je wysyłać mailem na adres: nidzica@gazetaolsztynska.pl. Laureatów zaprezentujemy na łamach ,,Gazety Olsztyńskiej'', ,,Dziennika Elbląskiego'' i naszych tygodników lokalnych oraz na naszych stronach internetowych.


ZGŁOSZONE KANDYDATURY:

Salony kosmetyczne:
Aby zagłosować wyślij sms o treści gn.muk.x, gdzie x oznacza numer przypisany do konkretnego salonu pod numer 7148.

Salon Kosmetyczny "Vanilia" - 67%
gn.muk.1
GOLDEN TOUCH BEAUTY CLINIC - 31,3%
gn.muk.4
Red Cosmetics Studio - 1,7%
gn.muk.3Salony fryzjerskie:
Aby zagłosować wyślij sms o treści gn.muf.x, gdzie x oznacza numer przypisany do konkretnego salonu pod numer 7148.

Fryzjerstwo Męskie „AGA” - 50%
gn.muf.1
Salon Fryzjerski „BIO – OSHITSU”
gn.muf.2
Zakład Usług Fryzjerskich „TWÓJ STYL”
gn.muf.3
Salon Fryzjerski Aneta Kaliszewska, Janowo - 50%
gn.muf.4

Regulamin i ranking na nidzica.wm.pl


Czytaj e-wydanie
Podziel się informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij
Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie. Pomogę: Igor Hrywna
Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages