Piątek, 16 listopada 2018. Imieniny Edmunda, Marii, Marka

Warunki jazdy ciągle się zmieniają

2017-07-06 10:09:00 (ost. akt: 2017-07-06 10:10:05)

— Obecnie jeżdżąc po Nidzicy każdy kierowca powinien zachować szczególną ostrożność, ponieważ warunki jazdy ciągle się zmieniają. Ze względu na prowadzone remonty dróg, wyznaczanie objazdów ciągle zmieniają się znaki drogowe.

Jedne są zakrywane, inne stawiane. Dlatego nie należy jeździć na pamięć. Na naszych ulicach mamy również inne niespodzianki. Rano droga jest, a po południu już jej nie ma. Trzeba jechać objazdem. To ludzi irytuje — mówi Piotr Jastrzębowski, nauczyciel nauki jazdy.

Trwa plebiscyt „ELka na 6”, który ma wyłonić najpopularniejszą szkołę jazdy w regionie. Choć tych dobrych w naszym powiecie jest wiele, to tylko jedna ma szansę zostać tą najlepszą. Która ze szkół nauki jazdy w regionie jest najskuteczniejsza? Pomóżcie nam wybrać najlepszą! Głosowanie rozpoczęliśmy 23 czerwca, a zakończymy je 1 sierpnia.

Kandydatury przyjmujemy do końca trwania plebiscytu. Mogą je zgłaszać czytelnicy, mieszkańcy województwa warmińsko-mazurskiego oraz instytucje, organizacje i stowarzyszenia, a także szkoły jazdy. Zgłoszenia zawierające nazwę szkoły jazdy, jej adres oraz akceptację regulaminu należy przesłać na adres: nidzica@gazetaolsztynska.pl Każdy uczestnik plebiscytu może zrezygnować z udziału w dowolnym momencie.

Powiatowy tytuł "ELka na 6" otrzymają Szkoły, które uzyskają w danym powiecie uzyskają największą liczbę prawidłowo oddanych głosów.Czytaj e-wydanie
Podziel się informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij
Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie. Pomogę: Igor Hrywna
Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages