Niedziela, 22 lipca 2018. Imieniny Magdaleny, Mileny, Wawrzyńca

Talentowicze z Jedynki nagrodzeni przez Bank Spółdzielczy

2017-07-05 11:38:04 (ost. akt: 2017-07-05 09:39:39)

Autor zdjęcia: Szkoła

Dla wielu uczniów Jedynki dzień zakończenia roku szkolnego 2016/207 był podwójnie radosny. Po pierwsze nadszedł czas upragnionych wakacji, a po drugie na kilkudziesięciu gimnazjalistów czekały nagrody za aktywny udział w projekcie Talentowisko.

Gośćmi uroczystości byli inicjatorzy akcji – przedstawiciele Banku Spółdzielczego w Nidzicy. Podziękowali oni dyrekcji szkoły oraz koordynatorom i uczniom za podjęcie wyzwania jakim było wzięcie udziału w konkursie, za współpracę i za wspólne zwycięstwo.

Przez cały czas trwania projektu czuliśmy ogromne wsparcie, zrozumienie i zainteresowanie ze strony nidzickiego Banku Spółdzielczego. Dodawało nam to energii do działania, upewniało, że to co robimy ma sens i niewątpliwie przyczyniło się do sukcesu.

Ukoronowaniem współpracy i docenieniem całorocznego, aktywnego zaangażowania uczniów, była nagroda pieniężna w kwocie 2500 zł.

1000 zł otrzymaliśmy za uzyskanie tytułu SuperTalent Roku, a kolejny 1000 zł ufundował Dyrektor Szkoły, Artur Pacuszka. Pozwoliło nam to na ufundowanie aż 45 nagród rzeczowych.

Dzięki uprzejmości i pomocy zegarmistrza, Zbigniewa Tyszki, były to zegarki o wartości ok. 130 zł, które wraz z imiennymi dyplomami dostali najbardziej zaangażowani przez cały czas trwania projektu gimnazjaliści.

Bank ufundował także nagrody dla najlepiej oszczędzających uczniów szkoły podstawowej oraz dla koordynatorów Anny Czarzastej i Joanny Zielińskiej oraz torby cukierków dla każdej klasy w gimnazjum.

szkoła

Czytaj e-wydanie
Podziel się informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij
Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie. Pomogę: Igor Hrywna
Polub nas na Facebooku:

Źródło: SPnr1

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages