Niedziela, 27 maja 2018. Imieniny Amandy, Jana, Juliana

Egzamin tak, ale nie co roku

2017-07-11 19:00:00 (ost. akt: 2017-07-11 15:11:49)

Autor zdjęcia: Zuzanna Leszczyńska

Trwają prace nad zmianami przepisów dotyczących prawa jazdy. Jedną z propozycji jest wprowadzenie obowiązkowego egzaminu teoretycznego dla każdego kierowcy. Taki egzamin odbywałby się co roku.

— Pomysł jest dobry, ale moim zdaniem nie co roku, a raz na pięć lat. Rzeczywiście, przepisy często się zmieniają. Mało jest informacji na ten temat w mediach, a ludzie sami z siebie takich rzeczy nie wyszukają — mówi Ariel Łobejko, kierownik szkoły nauki jazdy AUTO-ECOLE Krzysztof Kusik.

Dodaje, że powinno odbywać się to nie w formie egzaminu, a raczej obowiązkowego szkolenia informacyjnego.

Trwa plebiscyt „ELka na 6”, który ma wyłonić najpopularniejszą szkołę jazdy w regionie. Choć tych dobrych w naszym powiecie jest wiele, to tylko jedna ma szansę zostać tą najlepszą. Która ze szkół nauki jazdy w regionie jest najskuteczniejsza? Pomóżcie nam wybrać najlepszą!

Głosowanie rozpoczęliśmy 23 czerwca, a zakończymy je 1 sierpnia. Kandydatury przyjmujemy do końca trwania plebiscytu. Mogą je zgłaszać czytelnicy, mieszkańcy województwa warmińsko-mazurskiego oraz instytucje, organizacje i stowarzyszenia, a także szkoły jazdy.

Zgłoszenia zawierające nazwę szkoły jazdy, jej adres oraz akceptację regulaminu należy przesłać na adres: nidzica@gazetaolsztynska.pl Każdy uczestnik plebiscytu może zrezygnować z udziału w dowolnym momencie. Powiatowy tytuł "ELka na 6" otrzymają szkoły, które uzyskają w danym powiecie uzyskają największą liczbę prawidłowo oddanych głosów.

Czytaj e-wydanie
Podziel się informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij
Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie. Pomogę: Igor Hrywna
Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages