środa, 19 grudnia 2018. Imieniny Beniaminy, Dariusza, Gabrieli

Jeśli obie strony się starają, będzie sukces

2017-07-25 13:00:00 (ost. akt: 2017-07-25 10:23:45)

O tym, na co powinien zwrócić uwagę początkujący kierowca opowiada Jacek Waśniewski, instruktor nauki jazdy Auto Szkoła Waśniewski.

— Nie każdy ma predyspozycje do jazdy samochodem. Podstawą jest nauka zasad ruchu drogowego. Powinien je znać każdy początkujący kierowca. Nie może być tak, że ktoś nie zna znaków i od razu chce jeździć. Musi być powiązanie teorii z praktyką — zaznacza Jacek Waśniewski.

Dodaje, że ważnym elementem jest współpraca między kursantem i instruktorem.

— Jeśli obie strony się starają, będzie sukces. Początki jazdy są trudne, ale potem wszystko się układa. Jest czas na to, żeby się pośmiać i żeby realizować zadania. Z nauką jazdy jest tak, że kursanci rozkwitają jak różyczki — mówi instruktor.

Trwa plebiscyt „ELka na 6”, który ma wyłonić najpopularniejszą szkołę jazdy w regionie. Choć tych dobrych w naszym powiecie jest wiele, to tylko jedna ma szansę zostać tą najlepszą. Która ze szkół nauki jazdy w regionie jest najskuteczniejsza?

Pomóżcie nam wybrać najlepszą! Głosowanie rozpoczęliśmy 23 czerwca, a zakończymy je 1 sierpnia. Kandydatury przyjmujemy do końca trwania plebiscytu. Mogą je zgłaszać czytelnicy, mieszkańcy województwa warmińsko-mazurskiego oraz instytucje, organizacje i stowarzyszenia, a także szkoły jazdy. Zgłoszenia zawierające nazwę szkoły jazdy, jej adres oraz akceptację regulaminu należy przesłać na adres: nidzica@gazetaolsztynska.pl

Każdy uczestnik plebiscytu może zrezygnować z udziału w dowolnym momencie. Powiatowy tytuł "ELka na 6" otrzymają szkoły, które uzyskają w danym powiecie uzyskają największą liczbę prawidłowo oddanych głosów.

Aby zagłosować wyślij sms pod numer 7148 o treści gn.l.x, gdzie x oznacza numer przypisany do konkretnej szkoły jazdy. Koszt sms'a to 1,23 zł z VAT.

Zgłoszone szkoły jazdy:

Auto Szkoła Waśniewski, XXX Lecia 3, 13-100 Nidzica
gn.l.2
Grzebski Dariusz Jastrzębowski Piotr Ośrodek Szkolenia Kierowców S.C., Żeromskiego 10, 13-100 Nidzica
gn.l.4
AUTO-ECOLE Kusik Krzysztof Szkoła Nauki Jazdy, Rozdroże
gn.l.1
Cursus Grzegorz Dzienisiewicz, Działdowska 1A
gn.l.5
Szcześniak Beata. Ośrodek Nauki Jazdy, Bukowa 9, 13-100 Nidzica
gn.l.3Czytaj e-wydanie
Podziel się informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij
Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie. Pomogę: Igor Hrywna
Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages