Sobota, 20 kwietnia 2019. Imieniny Agnieszki, Amalii, Czecha

Turniej piłki nożnej chłopców

2017-07-27 12:35:26 (ost. akt: 2017-07-27 12:37:02)
Zdjęcie jest ilustracją do tekstu

Zdjęcie jest ilustracją do tekstu

Autor zdjęcia: Mateusz Partyga

8 sierpnia na Stadionie Miejskim w Nidzicy rozegrany zostanie Turniej piłki nożnej chłopców. Zapisy przyjmowane są do 7 sierpnia.

Turniej odbędzie się w dwóch kategoriach: dla szkół podstawowych i dla gimnazjum. Drużyny mogą składać się maksymalnie z 8 zawodników – podstawowy skład 6 (5 zawodników z pola plus 1 bramkarz) oraz 2 rezerwowych.

Zapisy na turniej do 7 sierpnia do godziny 14:00, telefonicznie 89 523 58 00, lub osobiście w recepcji hali widowiskowo – sportowej w Nidzicy.
Zobacz także: W sierpniu będzie się działo. Sprawdź kalendarz wydarzeń Zdjęcie jest tylko ilustracją do tekstu Sierpień zapowiada się niezwykle aktywnie. Sprawdź jakie atrakcje przygotował Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Nidzicy.

Każdy uczestnik musi posiadać wypełnione przez rodzica lub opiekuna prawnego oświadczenie o braku przeciwwskazań do udziału w zawodach (do pobrania na stronie www.mosirnidzica.pl lub osobiście w recepcji hali widowiskowo- sportowej w Nidzicy)

8 sierpnia
godzina 10:00
Stadion Miejski


Czytaj e-wydanie
Podziel się informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij
Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie. Pomogę: Igor Hrywna
Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages