Sobota, 19 sierpnia 2017. Imieniny Emilii, Julinana, Konstancji

Lana i Julek na prowadzeniu!

2017-08-07 17:00:00 (ost. akt: 2017-08-18 13:03:39)

Nasi pupile potrafią nas zaskoczyć. Często uwieczniamy zwierzęta w zabawnych i niecodziennych pozach. Chcesz się pochwalić śmiesznym zdjęciem swojego czworonoga? Nie czekaj, prześlij je już dziś na nidzica@gazetaolsztynska.pl O tytuł walczy już 37 psów i 4 koty!

Rozpoczęliśmy plebiscyt na ,,Najzabawniejszego psa i kota". Tym razem odchodzimy od tradycyjnego głosowania sms-owego. Głosować na swoich pupili można będzie za pomocą polubień na facebook'u. Zdjęcia, które w kategoriach ,,najzabawniejszy pies" i ,,najzabawniejszy kot" zdobędą najwięcej "lajków" wygrywają. Zwycięzcy zostaną zaprezentowani na łamach ,,Naszej Gazety Nidzickiej". Głosowanie zakończymy 1 września o godz. 12:00.


Żeby zgłosić swojego zwierzaka do konkursu wystarczy wysłać drogą elektroniczną zdjęcie z imieniem psa lub kota na adres: nidzica@gazetaolsztynska.pl Prosimy o podanie imienia i nazwiska właściciela oraz telefonu kontaktowego. Prawidłowe zgłoszenie powinno zawierać także zgodę właściciela do wykorzystania przez organizatora zdjęcia psa/kota na potrzeby plebiscytu. Uwaga! Na jednym zdjęciu powinno znajdować się jeden pies lub jeden kot.


Zdjęcia, które w kategoriach ,,najzabawniejszy pies" i ,,najzabawniejszy kot" zdobędą najwięcej "lajków" wygrywają. Zwycięzcy otrzymają vouchery na kwotę 120 zł do wykorzystania w Przychodni Weterynaryjnej Amigo-Vet Joanna i Jacek Kopczyńscy, a także zostaną zaprezentowani na łamach ,,Naszej Gazety Nidzickiej".Zgłoszone kandydatury - NAJZABAWNIEJSZY PIESZgłoszone kandydatury - NAJZABAWNIEJSZY KOTCzytaj e-wydanie
Podziel się informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij
Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie. Pomogę: Igor Hrywna
Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages