Piątek, 16 listopada 2018. Imieniny Edmunda, Marii, Marka

Pracownicy ZUS nie składają wizyt swoim klientom

2017-08-16 13:00:00 (ost. akt: 2017-08-16 10:06:43)

Autor zdjęcia: Archiwum

Zdarza się, że do drzwi naszych domów pukają osoby, które podszywają się pod przedstawicieli różnych instytucji.

Bywa, że przedstawiają się jako pracownicy ZUS i oferują szczególnie seniorom różne świadczenia lub usługi. Czy rzeczywiście może odwiedzić nas w domu ktoś z ZUS-u? Może, ale tylko w wyjątkowych sytuacjach, a jest ich niewiele.

Delegacja z ZUS-u może odwiedzić osoby starsze jedynie z okazji jubileuszu ukończenia 100 lat życia, ale na tę wizytę senior musi wyrazić zgodę. Ponadto, odwiedziny pracownika ZUS w domu klienta są możliwe, gdy przeprowadzana jest kontrola zwolnienia lekarskiego.

Jeżeli zatem nie jesteśmy na takim zwolnieniu, nie powinniśmy spodziewać się wizyty ZUS. Nigdy natomiast pracownicy ZUS nie składają wizyt swoim klientom w domach, aby poinformować ich o przysługujących im świadczeniach i usługach.

Jeżeli ktokolwiek ma wątpliwość co do wiarygodności takich osób, powinien skontaktować się z najbliższą placówką ZUS lub z Centrum Obsługi Telefonicznej ZUS pod numerem telefonu: 22 560 16 00.

ZUS

Czytaj e-wydanie
Podziel się informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij
Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie. Pomogę: Igor Hrywna
Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages