Wtorek, 23 kwietnia 2019. Imieniny Ilony, Jerzego, Wojciecha

Przez utrudniony dostęp śmieci nie były odbierane

2017-09-06 10:00:00 (ost. akt: 2017-09-05 11:14:07)

Do naszej redakcji zgłosił się zdenerwowany mieszkaniec ul. Mickiewicza. — Niech panie spojrzą na to zdjęcie. To wizytówka naszego miasta. Przepełnione kosze, dookoła walają się śmieci, odór, smród, robactwo i tak co najmniej od tygodnia — mówił.

O sytuacji poinformowałyśmy EZG Działdowszczyzn. Z uzyskanych informacji wynika, że kontener nie był opróżniany, ponieważ w związku z prowadzonymi remontami został przysypany piaskiem i pracownicy nie mieli do niego dostępu.

— Kontener został już opróżniony — poinformował Mieczysław Niedźwiecki, kierownik referatu d/s gospodarki komunalnej. Przewodniczący zarządu Kazimierz Kordecki podkreślił, że takie sytuacje powinny w pierwszej kolejności być zgłaszane przez mieszkańców do zarządców nieruchomości. By nieczystości zostały odebrane, drogi muszą być drożne, a dostęp do kontenerów umożliwiony.

Rzeczywiście, kontener został opróżniony, jednak walające się dookoła, rozgrzebane przez ptactwo worki już nie. Zaczęła je sprzątać kobieta dbająca o czystość klatek schodowych.

Czytaj e-wydanie
Podziel się informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij
Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie. Pomogę: Igor Hrywna
Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (1) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

  1. i jak zwykle #2322027 | 77.114.*.* 6 wrz 2017 18:51

    syf jest winnych nie ma

    ! - + odpowiedz na ten komentarz

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages