Przegrana Startu Nidzica w Mszanowie

2017-08-27 18:28:07(ost. akt: 2017-08-27 19:43:11)

W sobotę (26 sierpnia) w meczu 2 kolejki A-klasy Start Nidzica przegrał na wyjeździe z LZS Mszanowo 3:4 (0:3)
Swoje drugie ligowe spotkanie rozegrali piłkarze Startu Nidzica w rozgrywkach A-klasy.

W I połowie nic ciekawego nie działo się na boisku. Bardzo słabo spisywała się nidzicka defensywa która dziurawa niczym ,,szwajcarski ser'' co kontra rywala to kończyła się golem dla gospodarzy. Do przerwy Mszanowo prowadziło już 3:0 i straty dla Startu wydawać by się mogły już nie do odrobienia.

Po zmianie stron i rozmowie trenera z zawodnikami w szatni Start bierze sprawy w swoje ręce i w 60 minucie pierwszego gola dla naszego zespołu w tym spotkaniu zdobywa Kuba Chlewiński. Start idzie za ciosem i przeważa w tej części gry.

Niestety kolejna kontra gości i ...kolejny gol dla gospodarzy, którzy prowadzili już 4:1. Końcówka była imponująca w wykonaniu naszego zespołu. Dwa rzuty karne skutecznie wykorzystane przez naszego stałego wykonawcę Kamila Michalskiego zmniejszyły niekorzystny wynik dla naszego zespołu na 3:4.

Na wyrównanie i zdobycie chociażby jednego punktu w tym spotkaniu zabrakło już czasu i Start Nidzica zaliczył pierwszą porażkę w tegorocznych rozgrywkach.

Za tydzień w meczu 3 kolejki w Nidzicy Start rozegra mecz z beniaminkiem Wicher Gwiździny który w swoich dwóch pierwszych spotkaniach odniósł komplet zwycięstw i o zwycięstwo z tym rywalem może być również ciężko. Wcześniej bo w środę 30 sierpnia Start Nidzica rozegra na własnym stadionie pucharowy mecz z Kormoranem Zwierzewo.

Drugi nasz reprezentant w rozgrywkach A-klasy Gmina Kozłowo zremisowała na własnym stadionie z KS Mroczno 1:1